Zavrieť

Porady

BSOD problem s grafikou

mam problem s grafikou radeon HD 7750 2gb ddr3 pri hrani niektorych hier mi vyhodi blue screen ovladace su aktualne na blue screen vyhadzuje chybu v subore atikmpg.sys vie mi niekto pomoct . Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scibuff je offline (nepripojený) scibuff

    scibuff
    To môže byť veľa vecí: odchádzajúca karta, odchádzajúci zdroj, prílišné zahriavanie karty pri 100% využití (napr. zanesený ventilátor / chladič a pod).

    Určite skús najskôr staršie ovládače ako hovorí mecky. Ak máš náhodou druhú kartu skús ich zameniť, ak náhodou druhý zdroj, skús vymeniť ten a pod.

    Môžeš skúsiť software ako CPUID HWMonitor a monitorovať GPU teplotu ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nekorektná "práca" súboru atikmpag.sys.
    Skúsiť opravu:
    http://forum.notebookreview.com/thre...od-fix.719321/ (popis opravy je tam.....)
    Google translate:
    Postup:

    1. Uistite sa, že máte najnovšie a najväčšie ovládače GPU nainštalované ... (Ovládací panel> Systém a zabezpečenie> Správca zariadení> Grafické adaptéry> Vlastnosti (pod príslušnou kartou)> vodič dáta. Ak máte najnovšie pokračujte krokom 2.

    2. C: \ AMD \ Support \ 12-4_vista_win7_64_dd_ccc \ packages \ Drivers \ Display \ W ** A_INF \ B ******

    3. Skopírujte súbor atikmdag.sy_ "alebo" atikmpag.sy_

    4. Vytvorte priečinok s názvom "TEST" a umiestniť ho buď na ploche alebo C: disk, vloženie skopírovaného súboru do tejto zložky.

    5. Otvorte "príkaz okamžitom" "cmd"

    5. zadajte nasledujúci príkaz: EXPAND.EXE Atika (p / d) ag.sy_ atikou (p / d) ag.sys (uistite sa, že je tu priestor medzi typy súborov, keď píšete, alebo to nebude rozširovať) Príklad : EXPAND.EXE atikmpag.sy_ (medzera) atikmpag.sys

    6. Potom, čo urobil otvorený C: \ Windows \ System32 \ drivers a premenovať existujúci atikmdag.sys alebo atikmpag.sys na atikmdag.sys.bak alebo atikmpag.sys.bak

    7. Skopírujte novo vytvorené atikmpag.sys alebo atikmdag.sys súbor z priečinka "test", ktorú ste uzavreli skôr do cesty k súboru v kroku 6.

    8. Reboot a vaša práca (všetko BSOD v spojení s týmito dvoma súbormi, by už nemalo diať)
    Dôvody tohto problému môže byť spôsobené nesprávnym rozširovanie a extrahovanie sys súbory z rôznych dôvodov.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    majro666 dakujem za rady skusil som vsetko nic nepomohlo takze som kupil novu graf kartu samozrejme ze pri jej vymene som odpalil maticnu dosku takze som musel kupit aj tu a uz je po probleme vsetko slape
    KoxXxo a tá doska sa ako podarila?
    majro666 to netusim prehadzoval som to vsetko do druhej skrine pozapajal a ked som yzapol na monitore blikalo len no signal tak som to zaniesol do servisu tam zistili ze je to zla doska kupil som novu zapojil a slo to v servise povedal ze na odpalenie dosky staci elektrostaticka elektrika tak neviem
    misoft Hmmmm.... takže doska.
    Hmmmm...... statická elektrina, nuž chlape, ak niečo montuješ, najskôr sa musíš "vybiť", stačilo sa napr. pred vložením dosky do slotu dotknúť rukou napr. radiátora a vložiť.
    Teda problémy si si vyrobil sám....
    Máš ponaučenie. Inak: tí čo skladajú PC, používajú často uzemňovací pásik - niečo takéto: http://www.soldering.sk/data/Images/...158017.630.jpg
    majro666 ano na druhy krat som to riesil presne radiatorom nabuduce budem vediet
      zbaliť

    BSOD problem s grafikou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.