Zavrieť

Porady

marjankaj A to má byť čo?
Určite to niekto vedieť bude. Ale podľa otázky poradiť TEBE bude veľmi problematické.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Myslíš toto?

    Dáta
    Filter:
    Automatický filter
    Štandardný filter
    Rozšírený filter - klik na "viac"
    Naposledy upravil Oliwa : 22.04.15 at 08:31
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    petraexe Ani jedno z týchto slovných spojení nie je v mojom xls. mám na mysli, keď mám v xls 10 stĺpcov, v prvom riadku mám filter nastavený, ale z dôvodu opakujúcich sa rovnakých informácii, potrebujem aj ako keby kvázi podfilter, do ktorého si navolím napr. dni v týždni a len si budem pomocou filtra vyberať tie dni.
    marjankaj No keby tak niekto aspoň trochu videl do tvojej mysle. Niečo také ako prílohu nevieš dať?
    Chobot Však môžeš súčasne filtrovať viac stĺpcov naraz. Klikni na automatický filter.
    petraexe Tomu rozumiem, ale ja potrebujem vlastne v jednom stĺpci dva filtre pod sebou, teda v riadku 1 a v riadku 2.
    marjankaj Urob si na to makro.
    vicktor neviem si dost dobre predstavit co mas na mysli, excel poskytuje dobre filtrovacie moznosti.
    skusim len tak naslepo: skopiruj si ten stlpec = zduplikuj a do prveho daj jednu podmienku, do druheho inu.
      zbaliť

    macuch je offline (nepripojený) macuch

    macuch
    Nerozumiem o čo prave v otázke ide, no radím používať KT je skoro na vsetko.
    Prípadne aspoň konvertovat rozsah na tabuľku a použiť riadok suctov.

    Vie mi niekto poradiť, ako vytvorím v xls tabuľke filter vo filtri?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.