Zavrieť

Porady

Čo môžem očakávať a čo robiť?

Dobrý deň. Volám sa Tomáš a mam 17 rokov. Dnes sme mali s partnerkou menší pohlavný styk no neviem či som jek panensku blanu pretrhol. Trošku sa bojim pretože hneď po sexe dostala silné kŕče v podbrušku. Pri a ani po sexe ne krvacala. Neviem čo robiť... do nej som sa neurobil. No neviem či nahodou niečo neuniklo. Má divne pocity v brušku. Je možnosť že som jej tu blanu ne pretrhol? Môžu tie kŕče byť náznak natehotenstvo?
6 komentárov     zbaliť
erik555 spytaj sa frajerkinho otca
duves doma mam 16 ročnu, by ma piclo
bodliak Také nepíš. Keď čítam, aký je to vôl, možno to aj spraví...
kopretinka to je aký menší ?
buchač kopretinka (Dnes 19:06) to je aký menší ?
================================

...žeby Home made ???
...alebo petting ???

Alebo 2 in 1 ...
veronikasad kolko rokov má partnerka ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
Ak to teda fakt myslis vazne
aha tu, nie ste prvi s tymto problemom http://www.doctorspring.com/question...the-first-time

neviem ci vies anglicky. Pise tam pan, ze bolest/krce po prvom sexe su obvykle a suvisa so strachom, stresom, Bolest moze nastupit pri resp po sexe a moze pretrvasvat nejaky cas.

aj tu nieco podobne popisuju
http://ehealthforum.com/health/topic100008.html

Daj dievke zazvorovy caj z cerstveho zazvoru, ten by jej mal s krcami poimoct. Ukludni ju, Nech si da teply kupel a hlavne nepanikarte a nestresujte sa. Klud a laskavy pristup by mal pomoct Ak sa stav nezlepsi, nech ide ku gynekologovi.

Co sa toho tehotenstva tyka, veru by si mal dostudovat.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (3)
bettylou, Jarka 1, xclueziz
Neužitočné (1)
2
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Nandrolon Myslis ze tu niekoho ohuris svojimi vysokoodbornymi textami v AJ? Minusku vraciam.
Jarka 1 Kurňa, vy dvaja ste múdri jak ... Však taiko sa aspoň snažil poradiť a nie chlapca zhovädiť. Si spomeňte na seba a prvý raz ... a nemachrujte.
Nandrolon Ano, teraz som si spomenul a vsetko bolo OK. Ale teraz zrejme nova doba...
  zbaliť

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
po pár hodinách po styku ti ani svätý nepovie,že či je žena tehotná.
Za 10 dní môže skúsiť tehotenský test.
Ale tehotenstvo potvrdí na 100% až gynekológ.
Namiesto cigariet,chľastu alebo inej hovadiny si nabudúce kúp toto a nebudeš tu musieť vypisovať.
http://www.rodicovstvo.sk/condom.htm
Doporučujem doštudovať aj sexuálnu výchovu.Poprípade sa doma pozhovárať-ty s otcom,ona s matkou.Dúfam,že ona má už viac ako 15.
marjankaj Možno je iba "trochu tehotná"
bettylou no, a že prečo biela rasa vymiera, bodaj ťa
xclueziz Nikto si srandu nerobí myslim to vážne.

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pmajap
Chlapi je vás tu ako maku, šak mu poraďte ako sa to robí, tak ako vám nedávno radili skúsenejší.
Nandrolon Mne nikto neradil, mozno ostatnym ano, aj s nazornou ukazkou. Asi vtedy ina doba...

Čo môžem očakávať a čo robiť?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.