Zavrieť

Porady

Nepoznáte lacnejsiu firmu na upratovanie?

potrebujeme upratať firmu a vystaviť aj fakturku. oslovené spoločnosti pýtajú nenormálne prachy, nemate niekto skusenosť napr. nová spoločnosť, tie niesu este take drahé. Dakujem
5 komentárov     zbaliť
veronikasad lokalita, rozsah práce ?
Kabaka123 a čo to je lacné?
lujza.j doteraz vám upratoval kto?!.....
kn-alka ešte stále si neuviedla MESTO !!!! ..... nie je jedno lacná firma v Košiciach, keď potrebuješ upratovať v Bratislave
rita162 Prepáčte , sme v BA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Najlacnejšie ,čo je pre vás najdôležitejšie a ponuky upratovacích firiem sú pre vás cenovo neakcepovateľné, je upratať si firmu sami, vlastnými zamestnancami a ušetrené peniaze investovať na spoločnú firemnú akciu. Takto si upracete a na spoločnej akcii utužíte kolektív.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    lujza.j, karol.za, terezamaria, Kabaka123, kopretinka
    5
    lujza.j toto som chcela aj ja....ale ešte tu očakávam nejakú reklamu ...čerstvým nickom...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Objednajte si cez firmu napr. http://www.studentservis.sk/ brigádnikov, nakúpte im čistiace potreby a cez víkend s nejakým dozorom s ními upracete firmu. Vysielajúca firma vám vystaví faktúru za dodanie brigádnikov.

    My sme takto upratali spoločné priestory v dome. Poslali 3 chlapíkov (nie sú tam len študenti) a tí ponosili všetko ťažké (napr. starý nábytok) do kontajnera.
    rita162 Dakujem, skusime osloviť ten studentservis, o nich som este nepocula, cistiace prostriedky máme, u nich sa dá objednať aj na iné práce? Dik
    Chobot Objednávaš si brigádnikov na akékoľvek práce. V objednávke napíšeš, aké práce budú brgádnici vykonávať, podľa toho nájdu brigádnikov, ktorí majú o také práce záujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Vám budú upratovať firmu a vy im za to vystavíte faktúrku? Takže vám za to ešte aj zaplatia, či ako?

    Len neviem, prečo si to dala do témy domácnosť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rita162 Nie, potrebujem niekoho kto uprace a on nám dá fakturu, aby sme to mohli dať do ucta, doteraz sme to riesili len cez nejaké studentky, tie raz prisli, raz nie, skusali sme aj dochodkyne, to zase nebolo ono. Potrebujeme sa s niekým dohodnuť na pravidelnom upratovaní, aby sme to už nemuseli riešiť a zhánať a zároven to dáme do nákladov firmy. Ale skusime este cez ten studentsservis ako radu chobot. Dik
    Chobot Počkaj, myslel som, že pôjde o jednorazovú akciu. Tam si nezazmluvňuješ servis, napr. upratovací. Tam si jednorazovo objednáš napr. 3 brigádnikov na deň D na také a také práce. Brigádnici prídu, odrobia objednaný počet hodín, odídu a koniec.

    Ak potrebuješ pravidelne a spoľahlivo upratovať, tak si musíš nájsť inú firmu. Tu sa nedá urobiť pravidelný servis, že by 2x týždenne prišli a upratali. Ten studentservis nezodpovedá za ich prácu, len za to, že tam prídu a odrobia počet hodín. Ak upracú zle, nemáš možnosť sťažovať sa. Ty ich musíš manažovať, usmerňovať a kontrolovať ich prácu.
    rita162 OK, dik pochopila som to.
      zbaliť

    Nepoznáte lacnejsiu firmu na upratovanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.