Zavrieť

Porady

započet ?

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom zápočtu. Naša firma má Voči firme A pohľadávku a voči firme B záväzok. Chceme to riešiť a obe firmy súhlasia, aby to bolo možné započítať. Kedže ide o sumy vyššie ako 5000 eur, nemôžem to spraviť cez pokladňu. Je možné spraviť trojzápočet? Alebo akým spôsobom by sa to dalo započítať? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Môžeš urobiť zápočet, ved to nie je platba v hotovosti.Zápočty sa nerobia cez pokladnu ale cez ID.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    selika to mi je jasné, že cez ID a nie cez pokladňu. Len som si chcela potvrdiť, či sa môže urobiť trojzápočet.
    Tweety prečo si potom písala, o pokladni?
    selika ja som pisala, ze cez pokladnu sa to nedá spravit, kedze je to cez 5000 eur,(myslela som PPD) ale možno som to zle uviedla, tak sa ospravedlňujem. Mne islo o to, či sa to dá spraviť aj cez trojzápočet, či je to účtovne možné. Ďakujem za odpoveď. Náhodou nemáte vzor trojzápočtu?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.