Zavrieť

Porady

problémy s prijímanim suborov do pc cez bluetooth

čaute, poradte mi prosim,mám podobný problém ako christiano,mám vindows 8.1v pc, usb bluetooth adapter je nainštalovaný, dole v pc je ikonka na bluetooth, bez problémov som sa spárovala s mobilom, ale ked chcem odoslat nejaku fotku cez bluetooth do notebooku, tak nikde sa mi v pc ani v ikonke nevyskytne možnost prijat subor, tým padom mi mobil oznami ze subor nebol odoslany, v ovladacom paneli ked som si nasla mi ukazuje ze zariadenie bluetooth pracuje spravne. Na ikonke su len moznosti: 1)pridat zariadenie 2)zobrazit zariadenia 3)pripojit sa k personalnej sieti 4) otvorit nastavenia ked si otvorim vsetky 4 moznosti tak nikde nie je moznost prijat subor. mam bluetooth 4.0 adapter TRUST, vopred dakujem za akukolvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ahoj skús kliknuť pravým tlačítkom myši na ikonu bluetooth a v možnostiach klikni na "prijat súbor" a potom znova pošli foto z mobilu a malo by to fungovat.... nemám slovenský win tak neviem ako sa po slovensky presne volá ale ja to mam takto ako na obrázku...
    FXc2F.jpg  

    problémy s prijímanim suborov do pc cez bluetooth

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.