Zavrieť

Porady

PC nedokáže preniesť súbory cez bluetooth

Ahojte, mám taký menší problém s PC. On totiž nevie odosielať ani prijímať súbory z iných zariadení, nekomunikuje ani so spárovanými zariadeniami. Bluetooth ma najnovšie ovládače, pravidelne je teda aktualizovaný. v správcovi ukazuje, že zariadenie pracuje správne no napriektomu nefunguje.Ostatné zariadenia ho dokážu vyhľadať no nič viac....Ak mi vie niekto s tým pomôcť, budem vďačná za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gyrxiur je offline (nepripojený) Gyrxiur

    Opravár počítačov Gyrxiur
    Skúste kliknúť na ikonu bluetoothu pri hodinách pravým tlačidlo myši a dať prijať súbory a tak posielať doň súbory a zase naopak, dajte tam odoslať na odoslanie. Ak to takto nefunguje, skúste preinštalovať ovládače, hoci sa tvária OK, ak ani to, tak môže byť problém s hardvérom, môžete ešte skúsiť bluetooth cez live distribúciu linuxu. Na koniec, ešte triviálna otázka, nemáte ho niekde nejakým prepínačom vypnutý?
    waterlilly Bt sa mi podarilo rozchodiť a to tak, že som skúsila odoslať súbory z pc do telefonu cez ikonu, hoci nešlo prijať subory z mobilu na moje prekvapenie to naopak išlo, ale ďakujem za radu
    misoft 06.04.14 21:59 priradil do Porady

    PC nedokáže preniesť súbory cez bluetooth

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.