Zavrieť

Porady

Treba zamestnanca na TPP prihlasit do SP deň vopred, alebo staci aj par hodin pred nastupom do prace?

Ide o to, ze v soc. p. pisu ze sa zamestnanci maju registrovat najneskor pred zacatim pracovneho vykonu a zaujimalo by ma ci moze byt zaregistrovany aj par hodin pred vykonom...napr. dnes o 8 registracia a dnes o 10 zacne pracovat ? Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Áno, podstatné je aby bola registrácia pred začatím prác. Ale zaeigistrovať môžeš aj skôr, ako v deň nástupu do PP. Tu je potrebné myslieť aj na to, kedy začína riadny pracovný čas. Ak ráno o 8 hod. potom registrácia je neskoro.

    anika je offline (nepripojený) anika

    anika
    podľa mňa o tej 8 ráno je to v poriadku, ak začína až od 10tej.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak naozaj začína pracovať o 10-tej, tak stačí. Prúser by bol, ak by ho inšpektori našli na pracovisku skôr ako ho stihneš prihlásiť.
    Vždy prihlasujem aspoň deň pred začiatkom výkonu práce. (pri kontrole SP - ak nie je dochádzkový systém, sa totiž ťažko dokazuje hodina začiatku výkonu práce)
    Ja by som určite odporúčala prihlásiť nového zamestnanca minimálne deň vopred, aby sa stihla žiadosť o prihlásenie aj skutočne zrealizovať. Za neskorú registráciu vraj vedia dávať aj pokuty..

    Treba zamestnanca na TPP prihlasit do SP deň vopred, alebo staci aj par hodin pred nastupom do prace?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.