Zavrieť

Porady

Tatra Banka

prosíím pomôšte mi včera som dostala kartu od TB a chcem sa prihlsiť do TB cez mobil a chce to odo mňa PID A HESLO a v papieroch neviem najsť PID a HESLO prosim pomožte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ozaj je ťažko si to nájsť?
    http://www.tatrabanka.sk/app/vyhlada...y=CO+JE+TO+PID
    PID, osobné identifikačné číslo, je 7 miestny numerický kód pridelený bankou k rodnému číslu klienta. Vaše PID nájdete vo Vašej Zmluve o pridelení a zásadách používania identifikačných, autentifičkačných a autorizačných nástrojov. Pri podpísaní tejto zmluvy Vám bolo odovzdané aj prístupové heslo do služby Internet banking.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sajmonka1999 Skušala som to ale nide to ani tak
    misoft A dostala si už ku karte i papiere? Niekedy posielajú kartu samostatne a prihlasovacie údaje v druhom liste.
    Sorry... ty sa asi chceš prihlásiť do IB Tatrabanky.... tak to máš v zmluve o zriadení internetbankingu. A tá karta je potom asi GRID karta.
    buchač misoft (Dnes 17:39) A dostala si už ku karte i papiere? Niekedy posielajú kartu samostatne a prihlasovacie údaje v druhom liste.
    =================================
    Nie niekedy ...ale FURT.
    sajmonka1999 Mne to poslali kurierom ale ja neviem kde je to PID a hladala som už vo všetkých papieroch
    misoft Takže kuriérom - karta. List bude nasledovať! Doporučene!
    VÍNO NITRA Jedna dôležitá rada do budúcnosti, sajmonka1999: Svoje rodné číslo nikdy nezverejňuj.
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    My nevieme ani tvoje PID ani heslo.
    sajmonka1999 je to v tom liste kde piše že ZMLUVA O PRIDELENI A ZáSADACH POUžIVANIA...????
    misoft Bóžinku - sajmonka! Už písal VÍNO NITRA - RČ sa NEZVEREJŇUJE.
    Niekto si ho prečíta, zistí a na jeho základe ti urobí sekeru, že sa z toho i po...tento!
    A z toho tvojho RČ - máš 16 rokov.
    http://www.tatrabanka.sk/sk/personal...ti.html#vyhody - takže máš asi toto.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.