Zavrieť

Porady

Akú práčku si vybrať?

prave som sa prestahoval do vlastneho bytu a potreboval by som nejaku vykonnu ale nie priliz drahu pracku, pomoze mi niekto vybrat? neviem ci si mam kupit whirlpool alebo nejaku inu znacku, ale rodicia nemali dobre skusenosti s whirlpool
4 komentárov     zbaliť
buchač Chladničku si nevieš vybrať...práčku tiež nie...
Ako je to s televízorom ? Aký si vyberieš ?...alebo zadáš novú tému ? Podobne to bude aj s inými spotrebičmi ??????

Ešte dobre, že máš priateľku v novom byte...snáď Ti občas vyberie...či ???
tornads priatelka mi pomohla vybrat
Oliwa ani si nechcem predstaviť, ako dlho si si vyberal byt a priateľku...
Spíš si všetky spotrebiče, ktoré ešte budeš potrebovať, choď do elektra a ukáž im ten papier... Možno to zjednáš s majiteľom alebo vedúcim predajne na množstevnú zľavu...
Ak ich teda nemáš už zabudované v kuchynskej linke a zháňaš už len tú práčku a chladničku...
tornads tak priatelka nasla mna by som povedal uz mame vsetko co sme potrebovali dakujeme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    S poslednym modelom whirlpool ani my. Ale inak, je tu kopec tem o pračkach. Za 400€ je jedno aku kupiš. My mame 3/4 roka samsung a zatial OK.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Choď do najbližšieho elektra. STanov si, čo je pre teba priorita (napr. pre moju manželku bolo, aby práčka mala krátky program - 15 min.). Potom si povedz, či chceš zhora alebo spredu plnenú (ak ti to je jedno, trochu sú lepšie spredu plnené - majú pevnejšie uchytený bubon).

    V elektre sa poprechádzaj medzi práčkami a vyberaj v cene od 250 dod 350 EUR. Ak sa ti nejaká bude páčiť, napíš si značku a typ a objednaj si ju cez internetového predajcu - bude lacnejšia možno až o 10-20 %.

    ninka24 je offline (nepripojený) ninka24

    ninka24
    Kamarát tiež potreboval rýchlo a hlavne lacnú práčku, nakoniec kúpil Philco, vraj nízka cena a dlhá záruka.
    Ja som zasa domov vybrala AEG Elektrolux a som s s ňou veľmi spokojná. Cena práčky bola do 400,-€, a je brutálne tichá! ani keď sú dvere na kúpeľni otvorené, ju nepočuť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 nepochopim, ze uvadzas vyrobok, s ktorym si spokojna, bez konkretneho modelu!!! Kazda znacka ma niekolko modelov a tie sa mozu tiez lisit svojimi parametrami atd.!
    ninka24 čo je na tom nepochopiteľné??? u nikoho tu nevidím ani jeden typ práčky, tak o čo ti ide??? nepochopím.....ale keď teda si sa mal potrebu opýtať, tak to aj zdôvodním: nevidím sumu, akú chce zadávateľ za práčku minúť, neviem či chce z hora plnenú, alebo z predu, neviem na koľko kg by ju chcel mať, aké programy by tam určite chcel mať, či chce slim-ku, alebo klasiku, atd.... AEG Elektorlux preto že už som vyskúšala whirpool, gorenie, elektrolux, ale najspokojnešia som z AEG elektorlux. Ak tak veľmi chceš aj ten konkrétny typ je to : lavamat ls 70840
    erik555 no konecne! velmi tazke mu to bolo napisat hned napoprve?
      zbaliť

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Samozrejme zalezi aj na tom, ze ci plnenie zhora, alebo zboku. Ked zhora, tak taky model, kde sa da nasypka aj rozobrat! Tusim, ze Whirlpool taku nasypku ma na dverach a ta sa neda ani rozobrat, iba vybrat z dveri. Potom ten sajrajt nachytany vo vnutri sa neda poriadne umyt.
    Ing. Ľubomír Janoška
    Dlhoročné dobré skúsenosti s pračkami Whirlpool, v poslednách rokoch menej dobré s pračkou Electrolux. Ako píše Lui, pozor na spotrebu vody. Keď je moc nízka, pranie a hlavne plákanie nestojí za nič.

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Ked das zhora plnenu, mas vyhodu, ze kedykolvek do nej zabudnes nieco vhodit, staci len zastavit program, otvorit veko a dolozit zabudnutu vec. Pri zpredu plnenych by si musel dat odcerpat vodu a spustit program odznovu.

    Zaroven by som odporucal taku, co ma samostatne nastavitelnu teplotu pre kazdy program - samostatne kolecko ci prepinac na teplotu. Da ti to viac moznosti urcovat, na akej teplote chces prat.
    Naposledy upravil mahony1 : 09.06.15 at 07:48
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j No neviem...ja mam bubon zablokovany pocas prania....je tam casovy spinac....ale na pracke na ktorej som prala pred rokom 2003...sa to dalo...
    mahony1 Neodblokuje sa ti, ked das pozastavit program? (po par minutach by ti to malo odblokovat). To by bola strata aj ten poslednej vyhody zhora plnenej pracky... :-(
    kopretinka odblokuje sa,po minúte
      zbaliť

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Ja som mala Whirlpool predné plnenie, bola len na 4kg tak sa prádlo nekopilo, čo sa mi páčilo. Ale nemala program na ručné pranie. Teraz mam vrchné plnenie ale s programom ručné pranie. Mám málo času, tak sa mi osvedčilo, že nemusím prať nič v rukách. Už by som nemenila.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja som v stave bud lacnu aj za 200-250e...tiez nie wirpul uz....alebo potom extrem miele....
    Uzcite by som nehladala pracku ktora operie v minime vody....

    Akú práčku si vybrať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.