Zavrieť

Porady

Škvrny na pomníku

Dobry den. Chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti so skvrnami na hrobe. Dala som mamke urobit pomnik, no niekto mi ho pospinil, najskor olejovou svieckou. Skvrny vsiakli do kamena. Povrch je lesteny a nie je citit tie skvrny. Su tam zial uz tyzden a boli dost velke horucavy, co tomu asi nepomohlo. Chcela by som poprosit o radu,ci je moznost ako to vycistit. Ďakujem
DSC_2515.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    holv Ďakujem, tuto stranku som uz citala, no my to tam mame vyse tyzdna a teploty boli okolo 30tky... Preto som chcela skor overene skusenosti
    arizona na tej stranke ponukaju aj specialne cistiace prostriedky na kamen zn.Akemi

    bianka117 je offline (nepripojený) bianka117

    bianka117
    dobrý deň, sviečka sa vyliala aj nam, vosk sme dali dolu neskoro, takze sa to vpilo, ja som to skusila umyt jarovou vodou, jar som vyliala na škrny , vyumyvala a teraz to nevidno
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lapejko čo na to povedal Jaro?!
    misoft No určite nemal veľkú radosť, keď jeho vodu na to použili.....
    holv Ďakujem, určite vyskúšam...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.