Zavrieť

Porady

dve wifi v dome

mozu mat dve wifi v dome rovnaky nazov a heslo?dik za odpoved
arizona To mas dva routery?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mecky zmysel je ten ze teoreticky to niekedy funguje tak, ze sa ti pc pripoji na vysielac s lepsim signalom.
    prakticky su s tym asi v 50% pripadoch problemy, ale preco to neskusit ?
    driver76 prechod medzi 1 a 2 zoslabne signal.ak chcem mat silny signal musim sa odpojit a pripojit na druhu.
    driver76 mecky to vystihol.skusim.ak to nepojde vratim to spat
    Nandrolon Nie som si istý či to pôjde.
    Nemá každá sieť ešte nejaký identifikátor, ktorý nevidíš, ale mobil sa bude pripájať stále iba k tej jednej??? niečo ako MAC ADRESA SIEŤOVEJ KARTY V PC ???
    mecky samozrejme ze ma, vola sa to BSSID (a na wifi je to odvodene od MAC adresy vysielaca), ale to s tymto nema nic spolocne,
    takyto prechod medzi sietami ma na starosti tzv roaming, co funguje celkom dobre na profi zariadeniach a uplne na nahodu na domacich
    misoft Dá sa to. Obe routery sieť WiFi s rovnakým SSID a heslom, ale každý na inom kanáli.
    WiFi kartu nastaviť na automatiku, v nastaveniach karty zaznačiť Pripojiť, ak je sieť v dosahu. Takže ak sieť 1 zoslabne, pripojí automaticky k sieti 2, ktorá je viac v dosahu. WiFi karta preberie i kanál.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.