Zavrieť

Porady

Oblečenie pre silnejšie deti.

Dobrý deň,
viete mi poradiť, kde by som kúpila nohavice pre silnejšieho chlapca vo veľkosti 134,140 - 6 rokov, ale hlavne širšie v páse aj v sede. Najlepšie na gumičku. Potrebujem ho obliecť do školy, ale všetky rifle sú mu malé a nepohodlné. Bonrprix som skúšala a aj to mu je malé. Je ešte nejaká značka resp. nejaký eshop, kde majú za prijateľné ceny veci pre silnejšie deti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    C&A si skusala? Tam maju take konfortnejsie velkosti.
    Aj ked predpokladam, ze to , co mu bude dobre v pase a sede, mu bude treba skratit.
    nana989 ten som ešte neskúšala, len je dosť od ruky, najbližšie asi len vo Zvolene, ja som z Lučenca
    ivka70 Vo zvolene nie je, tu asi najblizsie: Banská Bystrica, Europa SC

    Teoreticky mozno aj F&F v Tescku, len treba najst vacsi hypermarket, s vacsim vyberom oblecenia.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Choď do čínskeho obchodu v tvojom okolí. Dostať nohavice na gumičku, tvz kapsáče na nohách sú vrecká a sú v rôznych farbách a dostať kraťasy aj dlhé nohavice.Nepochopiteľne, v čínskych obchodoch dostať kúpiť pohodlné, v páse a sede širšie nohavice. píšem z vlastnej skúsenosti.
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 3 pouzivatelov

    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -3
    zlatica76 toto milujem - to dieťa sa potrebuje obliecť TERAZ, nie o pol roka keď schudne. Ako vieš, že mama s ním nechodí niekde k doktorovi? Ako vieš, že nemá fakt nejakú chorobu?

    Mama rieši problém, ako ho obliecť, nie ako schudnúť.

    A viem, že je to problém nájsť o trochu väčšie veľkosti. Na Slovensku ako keby predpokladali, že všetci majú konfekčné a chudé veľkosti.
    lujza.j To co milujes je mi jedno......daj mi minusku a cau....asi viem preco som to napisala....

    Oblečenie pre silnejšie deti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.