Zavrieť

Porady

objednala som okna a nemam ani okna ani peniaze

4.5.5015 som objednala okna.dala som v hotovosti celu sumu.dnes je to už 49 dni.slubili lehotu dodania 14 dni.dodnes nemam ani okna ani peniaze.poslala som žiadosť o zrušenie zmluvy.aka je lehota na vratenie penazi?dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 22.06.15 at 14:57
kopretinka napíš názov firmy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pozri sa do vasej zmluvy. Ak si napisala odstupenie od zmluvy,mala si napisat aj datum,do kedy ti maju vratit peniaze,ak nemate inak uvede v zmluve.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivana 1983 ved to,že tam nieje nič,len nakreslene okna a suma ktoru trebalo uhradiť...a ešte nazov firmy
    evuš ...hm, to nemáš žiadnu zmluvu ???
    ivana 1983 no ako zmluvu mam papier s nakresom okien a sumou a vzadu mam priložený pokladničný blok
    arizona Tak ked nemas na papieri dohodnuty termin,tzko sa ti bude branit,ak dodavatel bude spekupovat. Je to slovo proti slovu. Ale skusit mozes...a zapamataj si,ze nikdy neplat plnu sumu vopred,lebo potom sa neseriozny dodavatel nema preco ponahlat.
    ivana 1983 už som aj ja teraz mudra
    veronikasad uveď názov firmy - brat mal podobnú skúsenosť, vrátenie peňazí trvalo dlho, musel to riešiť cez políciu
    buchač ivana 1983 (Dnes 13:29) už som aj ja teraz mudra
    ========================
    Neskoro moja, neskoro.
    ------------------------------------

    Neexistuje, aby som dal dopredu celú sumu.
    NEEXISTUJE !
    Nejaká záloha, ale ništ viac.

    Overené a roky fungujúce firmy pýtajú len zálohu a nie celú sumu jak nejaký odrbávači.
    marjankaj Opi sa. Okno sa možno dostaví.
      zbaliť
    robo197 Firmu moc nechce napísat...
    ked su okná vo farbe 3-4 týzne potrvá výroba, pokial laminuju a vyrobia.to je síce 28 dní.Okná by si mal mat hotové.Firmu zatial nevieme...

    objednala som okna a nemam ani okna ani peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.