Zavrieť

Porady

Náraz ntb - wifi problém

Dobrý den , mam problém s notebookom , že mi nejde pripojiť a vlastne ani mi nezobrazuje wifi. Fungovalo mi to vsetko doteraz , ale dnes mi spadol dosť silno ntb na podlahu a uz to nejde . Keď ho restartujem tak to ide asi na takú minútu a potom uz to ani neviem nájsť .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) Nehádž NB na podlahu! Nemá to rád!
    B) Skús aktualizáciu ovládačov.
    c) Ak nepomôže aktualizácia ovládačov ---> servis!
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tomáš2 Takze skúsim aktualizovať ale neviem načo lebo mi to išlo vsetko v pohode ale potom jak spadol /nie mojou vinou !! /to uz nejde . Naskočí to keď to restartujem na chvíľu a potom akokeby som tam ani nemal bezdrôtový wifi príjmač .tak jak aktualizovať?
    misoft Router máš nablízku? Šupni kábel a pripoj sa káblom.
    Tomáš2 Keby to bolo take ľahké... Mam router hned vedľa seba ale nie je to pevný internet ale mobilný a žiadny taký port z nebo nejde...to by som sem ani nepísal
    misoft Nuž potom C)
      zbaliť

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ja si myslím, že jedine servis. Neviem či Ti naozaj ide, ale osobne si myslím, že len má snahu o aktiváciu zariadenia či pokus o pripojenie.
    Tomáš2 Uz to ide , myslim že je to len další bug w8 lebo ja ich tu mam fakt dosť na mojom pc . Ale ďakujem Vám za odpovede

    Náraz ntb - wifi problém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.