Zavrieť

Porady

Hrnce na plyn

Dobrý deň prajem...prosím vás, ktoré hrnce sú na plyn najlepšie....chcel som nerezové ale dočítal som sa, že nie sú dobré.... Staré smaltované už dosluhujú....nenašiel som o tejto téme nikde nič.. Ďakujem....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na plyn su vhodne vsetky hrnce. Ale je lepsie kupit nejake tmavsie smaltove,lebo hrnce casom od ohna ocerneju,neda sa to dobre umyt. Na tmavsej farbe to tak ni je vidiet.
    Inak,dnes uz takmer na vsetkych hrncoch byvaju od vyrobcu znacky,na ake sporaky su vhodne,staci pozriet

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Pozri sa profesionálne prevádzkárne ani nesmú používať iné ako nerezové takže a závadnosti nemôže byť ani štvrť slova ostrej debaty, smalt nech budeš dávať akokoľvek pozor ťukneš a už sa odlúpi a hneď máš rezový(hrdzavejúci), potom vodný kameň a pod ľahšie odstrániš z nerezu

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    jurajc
    Dobrý deň prajem...prosím vás, ktoré hrnce sú na plyn najlepšie....chcel som nerezové ale dočítal som sa, že nie sú dobré.... Staré smaltované už dosluhujú....nenašiel som o tejto téme nikde nič.. Ďakujem....

    1. Hrncov do bludu...

    http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...=UTF-8&q=hrnce

    2. To musel byť dajaký dilino, čo napísal, že nerezové sú nevhodné ...

    lvt je offline (nepripojený) lvt

    lvt
    Kvalitné smaltované hrnce majú českí výrobcovia, dá sa nakupovať cez internet. Na plyn sú ideálne. Ľahko sa umývajú, nepripaľuje sa v nich.
    Napr. Belis.eu (České Budejovice) - nákup priamo od výrobcu, alebo Frýdlant n. Ostravicou (asi), vygúglite si.
    Naposledy upravil lvt : 17.08.15 at 13:21
    buchač Neondi sa...šak šmar reklamu......šak si 8 rokov "spal"...takže máš aj nárok...
    misoft Odborne......hibernoval.....sťa kozmonaut na ceste k α Centauri.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.