Zavrieť

Porady

Voňavý stromček - polícia

Dobrý deň, smiem mať v aute na zrkadle stromček od polície? Nebudú z toho problémy pri kontrole?
6 komentárov     zbaliť
kn-alka ak je to reklamný predmet, tak nie.... ak si ho ukradol(a) zo skladu polície, tak áno
marjankaj
lujza.j Juj...ten musi smrdietja iba znackove..
Tweety made in police?
marjankaj Si ako tá malá z TVreklamy.
"A je to značkové?"
buchač marjankaj (Dnes 14:48) Si ako tá malá z TVreklamy.
"A je to značkové?"
==========================
By som jej ústa natrhol...zaťahuje jak drbnutá...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    len tak na okraj k tým stromčekom, ak sa bude opierať o povrch prístrojovky, môže ju poleptať, vyzerá to potom ako prepálené...poznám pár ľudí čo majú takýto fľak a ani netušia od čoho...
    lujza.j vyliata auto "voňačka"...tiež paráda....

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Podla zakona nesmies mat v aute umiestnene nic, co by ti branilo vo vyhlade.
    Cokolvek zavesene na spatnom zrkadle moze byt pri pripadnej kontrole posudene ako vec, ktora tam nema co robit, lebo moze obmedzovat vyhlad z auta a mozes za to dostat pokutu.
    A je jedno, ci ti stromcek takto zaveseny darovala policia
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj To obmedzujú aj tie clony proti slnku. Keď ich mám sklopené, tak nevidím na semafor. Musím sa potom krčiť. A keď ich nemám sklopené, tak pre slnko vidím "nič".
    ivka70 Posun si nizsie sedadlo alebo kup vyssie auto
    marjankaj Prd to pomôže, keď stojíš prvá pod semaforom.
    Keby som si sedadlo posunul nižšie, tak mi zase bude svietiť slnko.
    misoft Nuž clona proti slnku - i keď je v zornom poli - je to SÚČASŤ vozidla! Takže na toto obmedzenie/zákaz neplatí.
    super321 praveze je novo rozbaleny a krasne vonia a neviem ako vonia v policajnom aute, kedze som tam zatial nikdy nesedel takze pri pripadnej kontrole rychlo ho sundat dole
    marjankaj Šak stačí keď z neho odstrihneš. Nemusíš ho mať na polovicu okna.
    A príslušníka radšej "nesundávaj", na to sú iné paragrafy.
    Nemusel by si sedieť v policajnom aute, ale niekde v Ilave.
    ivka70 Ked ta uz budu zasatavovat, to uz je neskoro ...radsej ho zaves niekde mimo zorneho pola vodica ... a nemusis nic zvesovat
    Tweety možno je špeciálny a vonia len pri zavesení na späťáku, inde smrdí
    lujza.j policajné auto nevoniaa už určite nie od stromčeka policia...jedine,že si fízli kúpia....
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Treba kúpiť klinec, kladivo, pribiť ho do panelu prístrojovej dosky. Alebo treba častejšie vetrať auto najmä pre kontrolou polície, nebudú dávať niekoľko stromčekov. Alebo možno darček slúži ako pasca na výber budúcich pokút, však ak mi dá policajt pivo ho nevypijem za volantom. Škoda že nerozdávajú nálepky " som sponzorom dopravnej polície" niektorí by potrebovali po ich aplikácii periskop ako v tanku. Ozaj ak existuje upozornenie nálepkou "v aute je dieťa" alebo "začiatočník" mohli by nalepovať aj takéto nálepky aspoň by vodiči videli s kým majú česť.

    Voňavý stromček - polícia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.