Zavrieť

Porady

mastné veci po opraní

Viete mi poradit, ked operiem veci, niesu ako oprate ale citit z nich mastnotu,aj ked si obleciem oprate rifle citim ze su mastne.... avivaze nedavam vela , pracieho gelu podla potreby. Neviem co to moze sposobovat, ci mam zavolat opravara alebo ci ste sa s tým už niekto stretol. Dakujem velmi pekne za odpovede
7 komentárov     zbaliť
ivka70 Mastne su od coho? Boli mastne ja pred pranim?
bingo777 Ahoj, nie predtym mastne neboli, len ked ich oprerem pridu mi mastne
Tweety dávaš veľá gelu
Tweety alebo práčka nezohrieva vodu
Peggynka Akú máš práčku? A vodu máte tvrdú?
bingo777 mam BEKO, a vodu neviem aku mam lebo byvam v podnajme
Peggynka Však si zadaj na vodárne dotaz a možno to tam aj majú uvedené.Pokiaľ je tvrdá,tak musíš dávať zmäkčovač,lebo ti práčka nevyperie a ani nevyplácha poriadne...len zadubí prádlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Treba vyčistiť práčku,je dosť možné,že sú tam usadeniny.Pustiť naprázdno program na 90°C s pridaním octu,vyčistiť nádržku na prášok a aviváž a tiež filter.Gél na pranie nie je najlepší prostriedok do práčky,lepší je prášok.Teda neviem,ako dávkuješ pracie prostriedky,keď nepoznáš tvrdosť vody,ale tvrdú vodu poznáš aj tak,že po umytí rúk mydlo nepení a máš na rukách akoby mazľavý povlak.Pridaj do práčky dve plné lyžice kryštalickej sódy http://ke.potraviny.eu/drogeria/prac...-1ks-1-kg.html do nádržky na aviváž daj tiež (miesto aviváže) a uvidíš,že prádlo bude iné.
    Naposledy upravil Peggynka : 07.07.15 at 16:25

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    maped, Kabaka123, avalik, babka - ježibabka, Ing. Ľubomír Janoška
    5

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na veci, ktore su mastne pouzivam do prania zlcove mydlo (napr, DM ma aj tekute)
    bingo777 ale ja mam mastne veci aj tie ktore predtim mastne neboli zistovala som asi mi nehreje pracka vodu, vyskusam ked pridem domov
    bingo777 praveze avivaz pouzivam z rakuska a kedze je velmi aromaticka davam jej velmi malo...ale dakujem.. myslite že by to mohlo sposobovat ze mi dobre nevyplacha pradlo? ci to s tym nema nic spolocne? nevyznam sa vobec
    kukučka vyvar práčku s tým octom, vyper s novým práškom bez aviváže a uvidíš
    buchač Nebuď BigFalus...

    Reklamu si rob niekde inde a aj si ju zaplať.

    mastné veci po opraní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.