Zavrieť

Porady

Ako naučiť psíka aby sa nebál vody?

Dobrý deň potrebujem poradiť ako naučiť psíka aby sa nebál vody?
Ďakujem vopred za odpovede
3 komentárov     zbaliť
kopretinka aký je starý ten pes?
EmiEmca okolo 1 roku
bettylou akej vody? sprchy, polievačky potoka jazera mora??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    https://www.google.sk/search?q=ako+n...%C3%A1va%C5%A5
    Mala som fenku (krížená labrador+kokeršpaniel).O labradoroch sa hovorí,že milujú vodu.Moja sa neskutočne bála vody a až teraz som sa dozvedela,že pôvodná majiteľka ju chcela utopiť (lebo fenka a tie nikto nechce ) a sused ju vytiahol z potoka.Za celých 13 rokov života sa toho strachu nezbavila.
    lujza.j

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nasu sme priniesli domov,mala uz dva roky,tiez sa bala vody. Ale mala rada hracky a rada aportovala.
    Tak sme ju zobrali do jazera s plytkym brehom. Ked videla nas na kraji vody,nebala sa,sla pomaly za nami. Ked sa trochu osmelila,sli sme dalej a dalej. ..formou hry a hadzania hraciek. Trvalo to asi dve hodinky,nenutili sme ju. Tak sa jej to zapacilo,ze odvtedy plava rada.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    EmiEmca No áno ale ako ho naučiť aby sa nebál vody keď celkom nerád aportuje a aj keď to je jack russel terier... Tak aj tak nerád aportuje čo som si myslela /a aj som čítala/ že bude veľmi rád aportovať...
    EmiEmca Potom ma už napadajú len pamlsky len kto vie že či vôbec za tými pamlskami pôjde ale skúsiť to môžem...
    arizona ty musis poznat svojho psa a zistit,co na neho ucinkuje
    kopretinka a načo nútiť psa do vody?
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nenúť ho........možno časom pôjde do vody aj sám....ja by som to u vlastného psa vôbec neriešila.Ja som mojim hádzala aportíky.......tiež tam nešli vždy,iba keď sa im chcelo.

    Ako naučiť psíka aby sa nebál vody?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.