Zavrieť

Porady

Kde zohnať jednorázové retro šaty z 50.rokov?

Kde si mám kúpiť, príp.požičať nejaké retro šaty na party z 50.rokov? Som pozvaná a mám takúto starosť:-(
Niečo ako bodkované šaty s naberanou sukňou, ale nechcem veľa investovať na jedno použitie. Je to dosť narýchlo, viete mi poradiť? príp. nemáte niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Neviem odkial si,ale my sme si na maskarny ples neraz poziciavali dobove saty z nitrianskeho divadla.
    Nemas nejake divadlo na blizku?

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Dav, Mária27, korela, Kabaka123
    Otázka, nie odpoveď (1)
    3
    arizona To akoze rada pozicat si saty z divadenych satni je neuzitocna odpoved? Lepsi vyber kostymov som zatial nikde inde nevidela...a pozdravujem minuskovaca, nech sa "ukaja" dalej .-)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ja ti viem poradiť jednu požičovňu v BA:

    http://www.pozicovnamasiek.sk/Galeri...bum/index.html

    v ponuke som videl kostýmy z 30 a 70 rokov. 50 roky tam neboli, ale niečo by si si už našla. Ale to je asi pre teba ďaleko, skús vyhľadať požičovne kostýmov v okolitých mestách.

    Alebo si vyrob vlastné, ja som raz na firemnú párty s motívom 80´ roky prišiel takto.
    Naposledy upravil Chobot : 28.07.15 at 21:46
    P1090055.jpg  
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sito Ako slon v porceláne ...
    buchač Červené oči jak Dracula...
    lujza.j Ako Paul...z kisstak sa tusim vola...
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Nedokážeš si za žiadnu cenu nájsť cestu ku kostymérke z divadla, TV a pod.? Ja som raz takto z divadla kostým ako masku. Potom ako tu padla rada, tak iba požičovňa a babky. Ver mi, že tam by si mala pochodiť dobre. Sukňa by sa dala spichnúť i doma a veľmi rýchlo, a zasúkať do nej nejaké tričko.
    EvkaKovacova nemám :-((

    a ani starú mamu :-((
    korela No toto som ani nečakala, že objavím. https://www.google.sk/webhp?sourceid...tro+%C5%A1aty+
    Musíš niečo nájsť.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Vbehni do metrového textilu, mávajú znížené ceny na "nemoderné" látky a potom za susedou, či kamarátkou, čo vie šiť. Alebo do bazáru, na jednorázovú akciu škoda peňazí za nové veci, či predražené požičovne.

    betty112 je offline (nepripojený) betty112

    betty112
    Napis velkost a ci by si si prisla po tie saty v BA. Pozriem a ak vyhrabem, darujem ti. Ci najdem saty neviem, ale suknu a bluzku asi najdem.
    takéto retro kúsky si kupuje kamoška v second handoch. Ona miluje tento štýl a vždy si donesie nejaký super kúsok. V BA je super sekáč Textil House.

    Kde zohnať jednorázové retro šaty z 50.rokov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.