Zavrieť

Porady

Ktorý nosič zn. Arsenal je vhodný pre môj bycikel Amulet?

Chcem si kúpiť trojbrašňu na bicykel Arsenal 465. Pre túto brašňu sú vhodné tieto nosiče:
Arsenal - 201, 203, 215, 216, 217. Okrem rozdielov hmostností, ktoré môžu niesť, sú v nich mierne rozdiely konštrukčné. Neviem však, ktorý z nich je konštrukčne vhodný pre môj bicykel. Poradíte prosím? V obrázkoch je môj bicykel so zakótovanými rozmermy, ktoré si myslím, že by mohli byť pre tento výber užitočné. Ďakujem.
zakotovany bicykel zadny ram.jpg  
ozubene kolieska.jpg  
prdelka.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    hľadaj pri 26.01.2013 Šárka -

    /203, 216, 217 neber mohla by sa ti taška pliesť do kolesa, vylámeš špice, ale dá sa to riešiť primontovaním hrubšieho upraveného drôtu na nosič/

    http://www.bike-eshop.cz/brasny-na-n..._page=komentar
    Naposledy upravil viktorviktor : 11.08.15 at 12:47
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pile1983 Ďakujem. Z toho odkazu si mám vyčítať, či mi nosiče 201 alebo 215 budú pasovať na môj bicykel?
    viktorviktor ved čítať vieš

    Odpověď:
    28.01.2013 Juraj Pangrác | Bike-Eshop.cz
    Dobrý den, pod brašnu 465 možete dať ktorýkoľvek nosič od Arsenalu. Jedine ak máte kotúčové brzdy tsk budete potrebovať nosič art.207. Inak nosiče majú univerzálny sposob uchytenia.
    viktorviktor keď máš také obavy, pri objednávke daj do poznámok rozmer kolesa /na plášti najdeš čísla/ a okrem toho môžeš tovar nepoškodený vrátiť bez udania dôvodu ale predajca ti ho určite rád vymení alebo poradí, však sa pred kúpou najskôr poraď buď telefonicky alebo imailom
      zbaliť

    Ktorý nosič zn. Arsenal je vhodný pre môj bycikel Amulet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.