Zavrieť

Porady

EXISTUJE ONLINE USCHOVNA NA FILMY?

Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci existuje nieco take ako uschovna na filmy, pripadne i ine subory, ktore by som si mohla pridat na nejaku online stranku a v pripade internetoveho pripojenia si tieto filmy, alebo subory v sukromi prezerat bez obmedzeni. Mam totizto velmi vela dobrych filmov v pc a zaberaju mi hrozne vela miesta, takze by som ich chcela vymazat, len mi je to luto a napalovat na dvd nema zmysel, kedze so svojim notebookom dost casto cestujem a podla nalady si vyberam film, ktory si chcem pozriet
Dakujem

CHCEM ESTE DODAT, ZE EXTERNY DISK JE MOJA DRUHA MOZNOST, PRETO PISEM PRAVE SEM, ABY SOM NASLA AJ INU MOZNU ALTERNATIVU...
Naposledy upravil wATAw : 14.08.15 at 14:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    volá sa to NAS. google vysvetlí viac.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    CHCEM ESTE DODAT, ZE EXTERNY DISK JE MOJA DRUHA MOZNOST, PRETO PISEM PRAVE SEM, ABY SOM NASLA AJ INU MOZNU ALTERNATIVU...
    Nuž - mnoho sa tu spomínalo:
    Takže - NAS - dobrá vec, dá sa pozerať svoje on line, kdekoľvek na svete, ale!!!!! Len tam kde je internet s dostatočnou rýchlosťou. Prídeš na chatu - internet v prdeli, mobilný je na to pomalý - a celá úschova filmov on-line ti je je na *****.
    Na druhej strane - ext. HDD (napr. i zmieňovaný 2TB - musíš si ho naň film zálohovať/uložiť. Ale!!!! Stačí ti ten ext.HDD (+ USB káblik) a si nezávislá na pripojení a môžeš pozerať kde len chceš - i tam, kde internet nie je. Nevýhoda je len v tom, že je navyše "krabička" s pár gramami navyše.
    sthruska A môže ho kľudne využiť aj na čokoľvek iné. Pre mňa jednoznačná voľba. Jeden so sebou vždy nosím namiesto USB kľúča - tie sú dosť pomalé. A filmy tam nemám. Zálohy áno.
    misoft Ja mám pre zmenu dva, jeden 1TB = zálohy, inštalačky, druhý 2TB = filmy, zripované z telky, DVD, sosnuté... celkovo už cifra presiahla 1000

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Ja som si na tento účel zakúpil 2TB externý hardisk/WD_My_Passport_08201
    / Nezaberá miesto a môžem sledovať aj bez internetu.Ale odpoved na otázku znie,že existujú ale nie je to také jednoduché.Viac patálií ako osohu.
    Naposledy upravil mirko70 : 14.08.15 at 13:33

    EXISTUJE ONLINE USCHOVNA NA FILMY?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.