Zavrieť

Porady

6 komentárov     zbaliť
arizona a to sa ti kde stalo?
misoft Istotne chytil Policia vírus.....
Phoenix123 sledujserialy.cz
Phoenix123 ja mam v počítači virus ?
arizona mne tu stranku ani neotvori, hned ma hadze na http://sprosteslovo.cz/
Phoenix123 jezis prepac http://www.sledujuserialy.cz/ som sa pomylil
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LeaSl je offline (nepripojený) LeaSl

    LeaSl
    Pozrite si túto tému, ak je to daný vírus je tam aj návod ako sa ho zbaviť:
    http://www.porada.sk/t212988-blokovany-pc.html
    Phoenix123 podobne ale tam pisalo ze som porusil autorske prava a musim zaplatit pokutu ale skusim skontrolovat celý počítač stiahnem si nový antivírus

    _Mailo_ je offline (nepripojený) _Mailo_

    _Mailo_
    Jednoducho zatvor tú stránku, al. prehliadač a pokračuj ďalej. Je to len obyčajný vírus ako každý iní. NEVŠÍMAJ SI TO !

    prdiak je offline (nepripojený) prdiak

    prdiak
    aj mne sa stalo to iste pred par dnami. google mi tu stranku (sledujuserialy.cz) nechcel otvorit priamo, iba z historie a potom mi po dopozerani filmu (zaspal som) vyskocilo nieco ako zaplatit do 12 h 100 euro, ze do vtedy budem mat zablokovany pocitac a zamrzol mi. bolo tam nieco ako kupit na pumpe nejake body, a tym odosles peniaze na nejaky ucet. jasny podvod.
    vypol som ho na tvrdo, po zapnuti som spustil ccleaner, (nechal vymazat historiu stahovanych stranok - je to v predvolenych nastaveniach) a o 3 minuty bolo po probleme. dufam teda. je to uz cca 10 dni a vsetko slape jak ma, len
    tomu ver, že stalo. Presne ako píšeš... Myslel som si, že je to vírus. Potom sa to stalo druhý krát. Myslel som, že v pohode, zas iba vírus. Ale o 3 dni mi prišlo doporučene predvolanie na políciu. Bolo to drsné, ale nakoniec po naťahovačkách som vyviazol s podmienkou. Ale jednalo sa o mnohotisícové pokuty. To nie je sranda, keď sa do niekoho obujú kvôli sťahovaniu. Vyberajú si námatkovo, koho "vyžrebujú"...

    edit: očividne nepochopený pokus o ftip... Nainštaluj si originál antivirák a používaj ho. Prípadne zapnutý firewall. To je vše, čo jsem chtěl říct...
    Naposledy upravil worker falcon : 13.12.13 at 14:41
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    worker falcon ugh, it was an awful dream
    dmc ....a potom zazvonil budik
    mslavik hoax jak svina. neklam tu ludi. posli scan toho predvolania hrdina
    jslancik nečítaš, čo písal? "ugh, it was an awful dream" ?
    mslavik toto ma by t seriozna stranka, nie pokec kde kazdy klame.
    Richard mslavik, na to tu mame hlasovanie
    bodliak Somarina.
    U nás je možné postihnúť šírenie diela, teda ak by si ho na server nahral a sprístupnil ďalším.
    To, že si na webe pozrieš film, trestné nie je.
    Phoenix123 ale ja som nestahoval ale pozeral online serialy na legalnej stranke tak ze autorske prava neporusujem ja tam nepridavam ziadne videa ale len sledujem ( ani neviem ako by som to tam pridal )
      zbaliť

    Stalo sa vám niekomu ked sledujete online filmy ze sa Vám zablokoval prehlidač a vypisalo Vám to že ste porusili autorske práva, že musíte zaplatit pokutu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.