Zavrieť

Porady

Sekajú mi hry

Dobrý deň, pre týždnom som si kúpil nový notebook asus, i7 2.4 GHz, nvidia gt840M. Prvé dva dni som hral hru CS:GO okolo 100 fps, no na 3 deň som ho zapal a csgo, ale aj celý notebook je taký zaseknutý a cs:go mi ide iba na 30 fps.
Neviem čím to je, za každú radu ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    nový notebook ASUS...treba hned na začiatku povypínať všetky sprostosti čo sa spúšťajú pri štarte...Asus tam dáva svoj soft aj ked je tam úplne nepotrebný. Poväčšine všetko odinštalujem a potom to ide svižne.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jozko225 mne sa pri štarte nič nespustí, pár vecí som odinštaloval ale nepomohlo.
    misoft Ponechať len utility pre Asus! Okrem toho ako prednastavený antivírus je tam Microtrend - ten OKAMŽITE vyhodiť (pretože sa sám správa ako vírus). Tak isto vyhodiť s NB i tie TRIAL programy od M$ (rôzne Office a pod. - po čase budú pýtať kľúč za peniaze). Nainštalovať antivírus Free (úplne postačí), miesto Office od M$ použiť free alternatívy Open Office, alebo Libre Office. Niektorí používajú ešte CCleaner na "údržbu" a Malwarebytes na "liečenie" stroja. Tak isto nie je vhodné mať multimediálne playery od M$ - sú free alternatívy a sú často lepšie....
    Kabaka123 tak tak tak.... súhlas
    jozko225 microtrend vymazaný, tie skúšobné veci vymazané ... nič
    misoft Tak začni s laborovaním nastavení v hre.....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.