Zavrieť

Porady

Úľava na starobné poistenie

Prosím Vás, viete mi poradiť? Ešte sa dá uplatniť zníženie sadzby poistného na starobné poistenie? Pracujem s datalockom a nikde neviem nájsť takú kolónku.
A mám problém, lebo ma čaká kontrola na sociálke (všetko od 2004) a nemám vydokladované od všetkých potvrdenia zo školy (hlavne za r.2004, keď som tu ešte nepracovala). Čo s tým? Vyrubia mi pokutu? Mám z toho veľký strach.
Ak môžte poraďte. Vopred ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Mata83
Prosím Vás, viete mi poradiť? Ešte sa dá uplatniť zníženie sadzby poistného na starobné poistenie? Pracujem s datalockom a nikde neviem nájsť takú kolónku.
A mám problém, lebo ma čaká kontrola na sociálke (všetko od 2004) a nemám vydokladované od všetkých potvrdenia zo školy (hlavne za r.2004, keď som tu ešte nepracovala). Čo s tým? Vyrubia mi pokutu? Mám z toho veľký strach.
Ak môžte poraďte. Vopred ďakujem.
Nie, ak máš na mysli, to na deti, už je to zrušené. Pokuty:nemusia, nechajú čas na ich doplnenie.
Naposledy upravil Tweety : 30.05.06 at 15:00

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí DanielaSL
Zníženie sadzby starobného poistného sa už tento rok neuplatňuje. O pokute si netrúfam povedať...skús ešte či nepozháňaš nejaké doklady.

Mata83 je offline (nepripojený) Mata83

Mata83
A dá sa uplatniť úľava na manžela, ktorý je na invalidnom dôchodku? Alebo aké formy úľavy existujú?

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Mata83
A dá sa uplatniť úľava na manžela, ktorý je na invalidnom dôchodku? Alebo aké formy úľavy existujú?
Takéto úľavy, resp. odpočítateľné položky dane z príjmu, sa dajú uplatniť iba pri ročnom zúčtovaní dane z príjmu.

Úľava na starobné poistenie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.