Zavrieť

Porady

dovolenka po MD

zamestnankyňa /učiteľka/ nastúpila na MD v roku 2004 a vyčerpala si všetku dovolenku. Bola doma celý rok 2005 a teraz od 1.5.2006 nastúpila po MD do práce. Koľko dní má nárok n dovolenku? Mne vyšlo nejakých 13,5 dňa. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Napísala si príliš málo informácií. Odkedy dokedy bola na materskej, odkedy dokedy na rodičovskej dovolenke, aký má nárok na dovolenku za celý rok?

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    V tejto súvislosti ma napadla otázka: do započítania odpracovaných rokov sa ráta aj materská a rodičovská dovolenka do 3 rokov veku dieťaťa.

    Keď bola mamička s dieťatkom doma do veku 5 rokov, má o tom doklad zo zdravotnej poisťovne s presne vymedzeným obdobím, môžem jej to zarátať do odpracovaných rokov.

    Mám takú mamičku, keď jej zarátam toto odbobie, tak jej vyjde nárok na 5 týždňov dovolenky.

    Ďakujem

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    ZuzanaP
    V tejto súvislosti ma napadla otázka: do započítania odpracovaných rokov sa ráta aj materská a rodičovská dovolenka do 3 rokov veku dieťaťa.
    Keď bola mamička s dieťatkom doma do veku 5 rokov, má o tom doklad zo zdravotnej poisťovne s presne vymedzeným obdobím, môžem jej to zarátať do odpracovaných rokov.
    Mám takú mamičku, keď jej zarátam toto odbobie, tak jej vyjde nárok na 5 týždňov dovolenky.
    Ďakujem
    Ja by som to započítala do odpracovaných rokov na účely nároku na dovolenku.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ZuzanaP
    Nikto mi neviete poradiť prosím?
    Započíta sa najdlhšie do 6 rokov veku dieťaťa.

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    ďakujem vám veľmi pekne dievčatá, hneď mám krásny deň, keď môžem niekomu urobiť radosť dobrou správou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.