Zavrieť

Porady

Email Thunderbird v Windows 10

Po upgrade z Windows 7 na Windows 10 mi po cca 2 dňoch sa nedá používať Mozzila Thunderbird . Niekedy sa dá otvoriť poštový server ale otvoriť doľlé správy ako aj iné zložky ako adresár, nová pošta nejde otvoriť. Nepomohlo mi ani preinštalovanie SW Mozila Thundebird.
6 komentárov     zbaliť
Kabaka123 žeby nebola podporovaná novým systémom?
misoft Zlé nastavenie klienta. Poškodený profil v TB.
Pri takýchto "migráciách" platí zásada - zálohovať. Na TB i FF je program MozBackup - uloží všetko do súboru, potom sa dá do čistého TB/FF exportovať.... Keby mal zálohu - stačilo zrušiť účet a exportovať zálohu a je to...
Kabaka123 tak tak tak.... o tomto MozBackup si už neraz hovoril...
Pakrako i keď som sa vrátil k W7, tak Thundebird otvorí emaily, zobrazí že sú tam nové správy, ale prečítať sa nedajú !
misoft Nastavenie TB - Nástroje - Nastavenie účtov - nastavenie servera.
Tam musíš v Názov servera napísať, odkiaľ (poštový server) prijímaš poštu - zoznam tu: http://www.mozilla.sk/thunderbird/su...ych-serveroch/ + nastaviť port (štandard 995). K tomu aj zabezpečenie nastaviť.
Inak len bude ukazovať prijatie, ale nepripojí na server....
Kabaka123 tak ako... podarilo sa spojazdniť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    pozri tu

    http://www.porada.sk/t267205-windows-10-a.html

    dočítala som sa,že software tretích strán nemusí byť podporovaný...

    Microsoft tiež dopredu varuje, že „niektoré aplikácie dodané od OEM partnerov s počítačom sa môžu pri prechode na nový Windows 10 odstrániť“. Odporúča skontrolovať aj kompatibilitu aplikácií od tretích strán, či korektne fungujú s novým systémom. Väčšina známejších aplikácií by problémy mať nemala, prípadne bude pre ne čoskoro doručená aktualizácia.
    Naposledy upravil Kabaka123 : 19.08.15 at 13:35
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pakrako preto sa asi vrátim na pôvodný W 7, nezistil som v ňom nič lepšie
    karakul ... keby si bol prečítal recenzie na Win10, mohol si ušetriť robotu... snaď o rok, kedy budú vychytané bugy.
    Kabaka123 presne tak... wind 10 je zatiaľ len pre testerov... nie pre bežných uživateľov - smrteľníkov, ale pre tých, čo sa radi zabávajú...
    misoft Ja som na toto v téme na to určenej upozorňoval - počkajte! Ešte sa musia vychytať všetky muchy toho "zázraku" - potom možno bude použiteľný. Inak M$ svojou politikou tvrdo narazí a padne na hubu....
      zbaliť
    Kabaka123 24.08.15 08:09 odstránil(a) z Porady

    Email Thunderbird v Windows 10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.