Zavrieť

Porady

Avira Free Antivirus a Avira Launcher

Dobrý deň prajem!

Chcel by som poprosiť o radu.Mám nainštalovaný Avira Free Antivirus už viac ako rok. Predvčerom sa mi ,bez toho že by som o to stál,nainštaloval Avira Laucher.Preto by som poprosil o vysvetlenie,či tá inštalácia bola automatická a mala svoj dôvod,teda je tam potrebná,alebo je tam teraz ako "prívesok".A prečo ma to zaujíma?Najskôr sa mi aktualizuje Avira tá ročná a potom nastúpi Launcher.Procesor sa ide zblázniť a hneď nato nastúpi Svchost.exe a ten beží pri plnej záťaži procesora cca 7-8 min.

Vopred ďakujem!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja by som poradil.... vyšmar CELÚ Aviru preč. Ako sa zistilo, sama si inštaluje to, čo užívateľ neodsúhlasil.
    Je mnoho FREE antivírových programov, ktoré sú 100x lepšie ako Avira. Ale varujem pred McAfee od Microtrendu - tento antivírus sa už správa ako vírus.
    Výber:
    AVG, Avast, MSE, Eset (i keď už upadá), BitDefender,....
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 jednoznačne AVAST v kombinácii sa MB
    misoft Ty mi čítaš myšlienky?
    Moja kombinácia: Avast Free + MB full.
    Kabaka123 aj ja mám takú kombináciu...
    misoft Nenakúkaj ku mne!
    kopretinka čo je MB
    vlado 33 MB je Malwarebytes, síce nemám dobre skúsenosti so znášaním sa s Avastom, vtedy ho radšej vypínam. Kombinácia je to výborná. Eset, s MB problém nemá.








    vlado 33
    Ing. Ľubomír Janoška :misoft
    MB full = všetky free komponenty? alebo všetky vrátane platených?
    ď.
    Kabaka123 mb full je mb premium... to znamená licencovaný...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vyšmar...je to len súčasť samotnej Aviry.

    Avira Launcher (Windows Client)
    Umožňuje používateľom inštalovať jeden alebo viac produktov Avira na ich PC, ukazuje viac produktov (aktívny alebo nie je aktivované užívateľom), a poskytuje viac pripojenie / odkazy na Avira Dashboard.

    https://www.avira.com/en/support-for...tail/kbid/1582

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Avira bol svojho času na úrovni. Odkedy pustil tzv. policajný vírus, už ho nepoužívam. K MB dodávam: Malwarebytes antimalware po kompletnom skene nevyčistil všetko. Mám však len free verziu. Problém odstránil až Superantispyware. Bohužiaľ free verzie nestačia na všetko.
    misoft Preto sme komentovali - Full verzia MB. Potom "prešmejdí" všetko - bez pardónu....
    Kabaka123 presne tak....

    Avira Free Antivirus a Avira Launcher

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.