Zavrieť

Porady

Ako zmensit prsia?

Ahojte som Sara mam 11 rokov a vazim 50 kil. prsia mam dvojky. najvecsie z triedy neviete my poradit ako ich zmensit
Naposledy upravil ivka70 : 07.09.15 at 08:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Sara, vždy musí mať niekto v triede niečo naj, buď výšku, hmotnosť, jednotky ...
    Váž si samú seba, svoje telo, spýtať sa mamy, aké prsia mali vaše predkyne, dedičnosť. O chvíľu ťa môžu predbehnúť iné spolužiačky.
    Ak ti to tak teraz zatiaľ prekáža, tak potom tu už spomínané minimalizujúce podprsenky sú vhodné.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Kvaka, Anika61, avalik, Ing. Ľubomír Janoška, taiko
    5
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j korela toto ona nechcela počuť...."Váž si samú seba, svoje telo"viem presne ako sa cíti....mala som v ôsmej triede trojky....dlho som trpela ako pesnie že mega v rámci triedy,ale možno mega v rámci školy.....dnes som už velká a je tu chorý kult "velkých pŕs"tak som sa v dave stratila......
    korela Ľudia majú rozdielne prístupy k sebe, s Mázikovou som chodievala v jednom buse, bola staršia, takže viem. Všetkým spolužiakom sa páčila, vravia ešte dnes žijúci v médiách, ona z toho urobila prednosť.
    Zabudla som Sare napísať, aby sa nekrivila a chodila pekne vyrovnaná, väčšina dievčat sa začne maskovať hrbením, čo je na škodu.
    Raz sme boli na dovolenke pri mori, mladý pár s dieťaťom, pani možno desiatky, opaľovali sa za skalami kvôli pohľadom, ale rozprávala mi o fyzických problémoch, jej veľkosť bola skutočne extrém, pekná v tvári, plastiky sa ešte nenosili...
    Čo som Sare napísala, ak nepochopí teraz, raz pochopí. Verím, pre jej dobro.
    Záleží na národnosti, niektoré dievčatá sa vyvíjajú oveľa skôr.
    lujza.j aj hrbenie a mega tričká mám za sebou
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nijako ...iba ak ....skús podprsenku minimizer-ku....ak je tvojemu číslu-velkosti

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kazda baba chce opak toho,co ma. Ta co ma velke prsia ich schovava pod sirokym oblecenim,taka co ma male, ta zas kupuje podprdy s vypchavkami,aby sa popysila.

    Dvojky? To nie je ziadna katastrofa,aj ked to teraz mozno tak vnimas.Za rok, za dva si to ani neuvedomis,lebo splynies s davom.
    ..vies ako ti ich tie tvoje spoluziacky zavidia? .-)
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Akú má výšku postavy?? Moja dcéra je síce málinko staršia /bude mať 12r.v novembri/ včera som ju vážila, má 49,8 kg, ale je vysoká a pravidelne pláva a vôbec sa mi nezdá "tučná" tak akurát proste vyšportovaná mäsitá postava/ ak Ti vadia prsia, áno dobrá je športová vypasovaná podprda...
    korela je to pravda, detto, až nato, že nešportovala aktívne

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    zrelé ženy radia nastávajúcej žene vo víre telesného rozvoja minizér...
    nie som odborník, ale minimizéry sú vhodné na občasné nosenie a nie neustále nosenie - "formovanie" stlačením vyvíjajúcich sa pŕs... osobne by som vlastnej dcére toto neodporučil.
    lujza.j nič nie je stlačené....ako si nato prišiel......je to v strihu podprsenky....
    https://www.google.sk/search?q=minim...IVgUAUCh1TgwiG

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Zatiaľ nijako,ale oblečením môžeš maskovať.Na nete nájdeš mnohé tipy,ako sa obliekať od stylistov,pozri aj tu:http://www.supervizaz.net/blog/nos%C...Ek%C3%A9-prsia
    Môže sa stať,že sa prsia zmenšia po pôrode a potom budeš spokojná s ich veľkosťou.Zatiaľ sa obliekaj tak,aby si na ne vizuálne neupozorňovala-žiadne obtiahnuté tričká,nápisy na hrudi,ja som nosila farebné tričká s V-výstrihom a na tom voľnú košeľu,ktorú som si zapla na gombík pod prsiami,aby nebolo vidieť môj štíhly pás (mala som 96cm cez prsia a 60cm pás ako 13-ročná!).Držím ti palce.Pre mňa boli najväčším problémom spolužiaci-puberťáci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.