Zavrieť

Porady

Zalozny zdroj k PC

Dobry den,vedel by mi niekto pomoct ohladom zalozneho zdroja k PC.Doteraz som mal APC back ups cs 350.Bateria NP 7-12, 12V 7 Ah.Asi by bolo lepsie cely novy zdroj,ak by mi niekto pomohol vytypovat,popripade len bateriu.Ak by sa dalo odkaz na web stranku ,kde by som to mohol objednat.Dakujem.
misoft Použi Google..... nie sme vyhľadávacia služba.
Marian386 Google som uz pouzil,ale aie som v tomto odbornik,mozno sa niekto najde kto mi pomoze.Potreboval by som bud iba bateriu do tohto stareho alebo cely zdroj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Marian386 Tiez ti dakujem.Popozeram to.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Marian nepíšeš čo sa so zdrojom stalo, ale predpokladám že ti len odišiel akumulátor. Ak je inak záložný zdroj v poriadku a vyhovuje ti, nie je nutné kupovať celý nový. Akumulátor nemusí byt originál, je len dôležité aby bol na 12V a aby sa ti mechanicky vošiel do záložného zdroja a aby sa dali spoľahlivo pripojiť kontakty. Kapacita akumulátoru (pri dodržaní vyššie popísaného) je - čím vyššia, tým lepšie.
    Ja som podobný akumulátor menil asi pred 2 rokmi, stálo ma to 22.-€ a doteraz v pohode.
    Marian386 Vyzera to tak,ze treba len vymenit bateriu zdroj mi vyhovuje.Skusim to teda takto.Vdaka za radu a ochotu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A to je také ŤAŽKÉ zadať do Google toto? "NP 7-12, 12V 7 Ah" - 66700 výsledkov vyhľadávania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.