Zavrieť

Porady

záložný-doplnkový zdroj

Keď chcem použiť počítač ako televízor,tak pýta odo mňa doplnkový zdroj,ktorý je potrebný pre spustenie programu..vždy ma odkáže na jeden,vraj FREE verziu,ale pri inštalácii pýta podrobné údaje aj s číslom účtu pre prípad platby...neviete ,aký zdroj by som mohla použiť,aby som mohla napríklad sledovať program na Nove? ...ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    pepsikova Pozri príspevok
    Keď chcem použiť počítač ako televízor,tak pýta odo mňa doplnkový zdroj,ktorý je potrebný pre spustenie programu..vždy ma odkáže na jeden,vraj FREE verziu,ale pri inštalácii pýta podrobné údaje aj s číslom účtu pre prípad platby...neviete ,aký zdroj by som mohla použiť,aby som mohla napríklad sledovať program na Nove? ...ďakujem za radu.
    Nie som síce amatér v oblasti IT, ale tomuto teda vôbec nerozumiem. Mohla by si problém popísať trochu presnejšie?

    Aký doplnkový zdroj to pýta? Zdroj napätia (napájanie)? Zdroj - ako stránku či program? Či zdroj TV signálu? Čo myslíš pod pojmom "zdroj"?

    AK je niečo FREE, tak je nezmysel pýtať číslo účtu. A číslo účtu by som už vôbec nedával pre registráciu či kúpu nejakého softu.

    A ako chceš používať PC ako TV? Na to ti predsa stačí kúpiť si TV kartu, k nej býva pribalený program na ladenie TV staníc. Do TV karty zapichneš kábel z tvojej antény, ktorú inak pripájaš k TV a môžeš pozerať TV na PC.

    Ak máš ale TV od káblového operátora a k signálu ti dali set-top-box (teda na pozeranie potrebuješ dekodér), tak pozeranie TV cez PC bude ťažšie, resp. komplikovaniejšie (schéma zapojenia by bola nelogická, lebo by ti stačil potom len monitor, PC by si vôbec nepotrebovala).

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //ale pri inštalácii pýta podrobné údaje aj s číslom účtu
    Tak to je podvod. Určite si niečo "chytila".

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslim, ze pytajuca chce sledovat IPTV (platenu) preto to SN. skus pozret na stranku http://sleduj.to/ tam mozes vidiet aspon to co podlieha pravam (t.j. vlastnu tvorbu)

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ""Na zobrazenie všetkých médií na tejto stránke sú požadované prídavné zásuvné moduly"""..

    tak toto je presne okno,čo vyskočí,ak chcem sledovať voľne napr. iČT...a ak kliknem na ""nainštalovať chýbajúce zásuvné moduly,tak tam je REAL PLAYER..no a táto free 14-týždňová verzia pýta komplet údaje,aj s tým číslom účtu..

    Tak som chcela vedieť,aký ešte zásuvný modul by mohol byť namiesto toho Realu..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Chobot Pozri príspevok
    Nie som síce amatér v oblasti IT, ale tomuto teda vôbec nerozumiem. Mohla by si problém popísať trochu presnejšie?

    Aký doplnkový zdroj to pýta? Zdroj napätia (napájanie)? Zdroj - ako stránku či program? Či zdroj TV signálu? Čo myslíš pod pojmom "zdroj"?

    AK je niečo FREE, tak je nezmysel pýtať číslo účtu. A číslo účtu by som už vôbec nedával pre registráciu či kúpu nejakého softu.

    A ako chceš používať PC ako TV? Na to ti predsa stačí kúpiť si TV kartu, k nej býva pribalený program na ladenie TV staníc. Do TV karty zapichneš kábel z tvojej antény, ktorú inak pripájaš k TV a môžeš pozerať TV na PC.

    Ak máš ale TV od káblového operátora a k signálu ti dali set-top-box (teda na pozeranie potrebuješ dekodér), tak pozeranie TV cez PC bude ťažšie, resp. komplikovaniejšie (schéma zapojenia by bola nelogická, lebo by ti stačil potom len monitor, PC by si vôbec nepotrebovala).
    ..


    ..teda..a som zamotaná..chcem iba občas kuknúť Novu,alebo iČT,sú tam celkom dobré programy,ale ak kliknem na program,tak to chce ten prídavný REAL MEDIA..no a to je problém,lebo by ho bolo treba nainštalovať ručne a vtedy ,i napriek tomu,že ho udávajú ako FREE verziu,je iba 14 dní free,no a pýta to všetko možné,plus číslo účtu..asi tak to je...a bez toho kvalita videa alebo programu nie je nič moc..
    (P:S:mám plazmáč a digi TV,ale vždy si niečo vymyslím a potom je to panta)))
    ...díky..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...opravujem svoj prvý príspevok v odpovedi...je to 14 dňová verzia...ale nejak to tu dnes ide pomaly,nešla mi úprava textu...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://forms.real.com/netzip/intl/in...ype=rp11_en_eu

    a máš Real Player. A pokiaľ viem, nič nepýta.

    Nič v zlom, ale niekedy stačí zadať v Googli Real Player a hneď ti nájde niekoľko stránok, len treba hľadať.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    misoft Pozri príspevok
    http://forms.real.com/netzip/intl/in...ype=rp11_en_eu

    a máš Real Player. A pokiaľ viem, nič nepýta.

    Nič v zlom, ale niekedy stačí zadať v Googli Real Player a hneď ti nájde niekoľko stránok, len treba hľadať.
    ..

    aha..no ja som len klikla na ""tu si stiahnite prídavné zariadenie..asi ma ani nenapadlo,keď to nešlo,bez toho čísla,hľadať inde..prepáč..a ďakujem..

    záložný-doplnkový zdroj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.