Zavrieť

Porady

Odchytenie súboru automaticky odosielaného na tlač

Dobry den potreboval by som poradit. Vo firme mame program, ktorý testuje vyrobky a protokoly o vytestovani automaticky odosle do tlaciarne. Potrebovali by sme, aby to odoslal len do suboru, ktory by sme si nasledne vedeli este trocha poupravit a ulozit.Cize ziadne zbytocne vytlacene papiere. Da sa take nieco spravit bez toho aby sa musel testovaci program preprogramovat?? keby je program/aplikacia,ktory dokaze zachytit tento subor este pred tym ako dorazi do tlaciarne bolo by to super :/
3 komentárov     zbaliť
misoft No veď upravte ten program - jeho nastavenia výstupov. Miesto toho aby tlačil, tak aby ukladal.
Každý program má predsa svoje užívateľské nastavenia - len ich treba pohľadať.
Okrem toho - ani nevieme, čo za "zázračný" program to je.....
bohusss38 NT Control. Myslim ze bol vyrabany na mieru, a nejaky zasah a zmena praveze v programe nebude mozna
misoft Kontaktovať toho, kto program vytvoril. Každý program (dobrý program) musí mať v sebe užívateľské nastavenia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    skuste nastavit ako prednastavenu tlaciaren na pocitaci nejaky format, ktory tlaci do pdf. napr. Cute pdf writer.

    ale mozno bol ten program zamerne vytvoreny tak, aby nebolo mozne modifikovat vysledky, ktore vytlaci ... hmm...
    Naposledy upravil ivka70 : 13.09.15 at 14:36
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Tiež dobrý nápad....
    bohusss38 Ano vyzera to tak a mam obavu z toho ze program bol zamerne vytvoreny tak,aby vysledky nemohol nikto modifikovat
    ivka70 Ja by som sa ani necudovala, ked to ma vytlacit vysledok testovania ... lebo potom by ste si vysledky upravovali a neboli by hodnoverne
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    priPrinter v6.2.0.2335
    Úpravy tlačových úloh prebiehajú v rámci vlastného okna aplikácie, kedy je možné modifikovať výsledný tlačový výstup pred jeho zaslaním na fyzickú tlačiareň. Uvedené funkcie môžu zabezpečiť významnú úsporu spotreby papiera a tonera (atramentu).
    http://tahaj.sme.sk/software/1009#
    Možno by vyhovoval...
    bohusss38 Vyzera to vyborne,nieco take som hladal.dakujem moc

    Odchytenie súboru automaticky odosielaného na tlač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.