Zavrieť

Porady

Výpoveď zo zdravotných dôvodov

Dobrý deň, asi rok po nástupe po firmy,kde momentálne pracujem, mi bola zistená alergia s astmou. Alergológ mi po roku odporučil zmenu zamestnania s tým,že prostredie nie je pre mňa vhodné. Navyše sa u mňa začala prejavovať kožná reakcia na materiál, s ktorým pracujem plus celkové zhoršenie alergie. Zaujíma ma ,či mám s touto diagnózou právo na výpoveď zo zdravotných dôvodov, nakoľko preradenie na inú prácu nie je možné. Zaujíma ma,či mi firma môže robiť problémy pri výpovedi a či je posudok od alergológa na výpoveď postačujúci. Za odpoveď vopred ďakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 16.09.15 at 12:50 Dôvod: preklep
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Posudok od alergologa je postacujuci, firma ta moze este poslat aj k svojmu lekarovi.

    Kazdopadne aj ked vies, ze preradenie na inu pracu nebude mozne, s tym posudkom od lekara poziadaj pisomne o preradenie na inu, pre teba vhodnu pracu.
    Ak ta do 15 dni neporeradia, potom mozes ukoncit PP zo zdravotnych dovodov.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jolana11 Ďakujem.
    jolana11 Ešte mam otázku k teme.Mam nárok aj na odstupne? Ak ano,ako postupovať,ak mi ho zamestnávateľ odmietne vyplatiť?
    veronikasad Na odstupné nie, ak budeš dávať výpoveď sama. Ak ťa zamestnávatel do 15 dní nepreradí na vhodnú prácu, môžeš okamžite skončiť pracovný pomer s nárokom na náhradu mzdy vo výške 2-mesačného priemerného zárobku. Treba ale dodržať všetky postupy v zmysle Zákonníka práce, aby išlo o platné Okamžité zrušenie prac.pomeru zo strany zamestnanca
    jolana11 Zaujima ma to v súvislosti s tým posudkom a ziadostou o preradenie na inú prácu.
    veronikasad Veď som ti to napísala zrozumitelne, čo ti z toho nie je jasné ? V súčasnosti pracuješ, alebo si na PN-ke ? Posudok si už odovzdala ? Ak ano, kedy ?
    jolana11 Rozumela som jasne,bol to preklep.
    jolana11 Ďakujem za odpoveď.
    jolana11 Zaujíma,či v prípade,že zamestnávateľ nemá pre mňa náhradné pracovné miesto a dá mi výpoveď,musí mi dať okamžitú výpoveď alebo sa môžme dohodnúť na dátume odchodu? Definujem presnejšie, donesiem 5.10. žiadosť o preradenie+posudok od lekára,zamestnávateľ nemá možnosť ma preradiť.Môžme sa dohodnúť na výpovedi k 31.10?Alebo mi musí dať okamžitú výpoveď? Prípadne pri tej dohode mám nárok ešte na odstupné alebo nie? Za odpoveď vopred ďakujem.
    ivka70 Mozete sa aj dohodnut na skonceni PP dohodou k akemukolvek datumu, aj k 31.10. Podstatne je, co budes robit dovtedy, ak na pracovisko nemozes. Mozes ale napr. cerpat dovolenku
      zbaliť
    jolana11 Ďakujem.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Dôležité je, že musíte mať od lekára posudok, odporúčanie nestačí. (V jednej vete píšete o posudku, v druhej odporúčanie, tak neviem). Inak súhlas s ostatným odpoveďami.

    Výpoveď zo zdravotných dôvodov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.