Zavrieť

Porady

Štítna žľaza - stavy po vysadeni liekov

Dobry den,
posledne 3 roky som mala hranicne zvysenu cinnost stitnej zlazy
(raz v linii OK, raz na hranici a trosku zvysene), od 03/2015 som brala lieky Thyrozol 10 mg - 1/2 tbl denne (kedze vysledky boli zvysene nad hranicou). V juli som zacala Thyrozol vysadzat t.j. brala som 1/2 tbl kazdy druhy den, nakolko sa parametre znormalizovali. V sucasnosti som bez liekov, avsak mam pocit ze mam opat stavy ako tras, navaly teplo/zima, nervozita, napatie, elektrizacia. A toto sa i pocas obdobia brania liekov vyrazne zlepsilo. Vysledky z krvi su OK. Takze doktor mi povedal, ze je vsetko OK. Aj zvacsenie stitnej zo sona je na ustupe. Mozem mat vysledky z krvi OK a mat taketo stavy zo stitnej zlazy? Chapem doktora ze mi nebude davat lieky ked mu vykazuje labak OK vysledky ...Prosim o radu/nazor. Vdaka.
Naposledy upravil JLO : 19.09.15 at 17:28
3 komentárov     zbaliť
ivka70 kolko mas rokov?
JLO 34
ivka70 lebo tie priznaky su velmi podobne ako priznaky menopauzy. skusila si aj gynekologicke vysetrenie s hormonalnym profilom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Tie stavy nemusia byť zo štítnej žľazy, skôr sa ona ozve po takých stavoch ...
    Ja som brala tie isté lieky asi 2 roky, také isté dávky. Teraz ich mám v pohotovosti, môžem si dať 1/2 v prípade potreby - zvyčajne mám vtedy nízky tlak a vysoký tep (asi raz za rok).

    Štítna žľaza - stavy po vysadeni liekov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.