Zavrieť

Porady

pracovná doba asistenta učiteľa

Dobrý deň, začala som pracovať ako asistentka učiteľa pre jedného žiaka čo mám na celý deň 5 hodín vkuse čiže 25hodin týždenne plus mi pridali poobede škd , a to mám do 15tej čiže 37,5 hodiny na plný úväzok. Je to tak správne? učiteľky sa mi čudujú vraj mám toho veľa a mala by som mať menej hodín nakoľko oni maju vyučovanie len do 14tej na prvom stupni. Riaditeľka mi to však vysvetlila takto, a vraj nemám prácu na doma, nechápem ale čo mám potom robiť v škd, kedže tam sa tiež robia nejaké výstupy a prípravy. mám 30 detí ktorým sa musím venovať plus nemám skoro žiadnu prestávku ani len obednú, kedže chodím s detmi v škd na obed. IBa raz do týždna mám hodinu prestoj. Chcem iba vedieť ako to je s tým pracovným časom kedže učitelia maju toho omnoho menej ...dakujem za akúkoľvek odpoved krásny dník želám
Naposledy upravil jednoduche : 28.09.15 at 21:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    pracovná doba asistenta učiteľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.