Zavrieť

Porady

Co mu hrozi ?

Moja mama udala mojej sestry priatela . Pretoze este nema 18 ale 17 a on ma o 13 rokov viac.. co mu moze hrozit ? Moze sa dostat aj do väzenia ?
6 komentárov     zbaliť
Consultix Co uz. Pani vie, ako si budovat image svokry...
Chobot A čo ju znásilnil?
erik555 mamka sa nastvala, ze ju ten 30 rocny odmietol...pomsta je sladka
willma KTO A PREČO MAZAL KOMENTY? veď nikoho neurážali a ani neboli hrubé
Chobot wilma, komenty nikto nemazal. Koment si mala k príspevku, ktorý bol vymazaný, asi moderátorom alebo adminom (bol to spammer). Keď sa vymaže príspevok, s ním zmiznú aj komenty. Tu máš ten svoj:

aký delikt? Zo zadania mi vyplýva jediné, mamičke sa nepáči vekový rozdiel. Dcéra už nespadá pod zákon
willma vo svojom som našla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    kým nemá dievča pod 15, tak mu nehrozí nič
    aktaK ale viem si predstavit tu bezmocnost...resp. radšej si ju nechcem predstavovať...
    aktaK bettylou, smiem vedieť, za čo je tá poznámka pod mojim komentom? nedáva mi to žiadny zmysel a je to je po prvý krát, čo som dostala na porade takéto "hodnotenie"...mrzí ma to...
    p.s.: bola som dlho hospitalizovaná, preto reagujem až teraz...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    A za čo ho udala? Ak len za ten rozdiel, tak s tým určite v udaní nepochodila.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Čo mu môže hroziť? Jemu,že sa bude musieť ženiť alebo platiť a jej,že sa bude musieť vydávať alebo si pokafre život...Obom hrozí,že budú žiť šťastne až do smrti
    erik555 mamka vie, ako dceru urobit stastnou...bude ju opatrovat az do smrti

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    hrozí mu akurát to, že mu možná svokra znepríjemní život. Ale nijak zásadne. 17 ročná môže veselo robiť, čo sa jej zachce, napr. spávať s 80 ročným dedkom.

    Mimochodom, čo je zlé na 30-ročných chlapoch? Keby to bol päťdesiatnik, tak hm, hm, ale tridsiatnik?
    Peggynka Veru tak: Mala som 18rokov,keď som si začala s tridsaťročným a bola to láska na 40 rokov Jeden rok je až taký rozdiel? A nebola som zlatokopka Mal 10 000Kčs,ale pôžičky
    buchač Peggy

    Bola predsa iná doba. Nevravím, že aj vtedy sa nestalo niečo podobné (viď Tvoja skúsenosť),ale predsa len je to (AJ) v dnešnej dobe trochu nezvyklé.
    Ak sa dá takýto pár dokopy, tak je to skôr výnimka ako pravidlo.

    Osobne by som nebol veľmi rád,ak ak by sa to udialo mojim dievkam...a urobil by som všetko možné a aj nemožné, aby som takémuto vzťahu zabránil.

    Keďže niektoré komenty odišli preč s vymazaným príspevkom, tak zopakujem, čo tam bolo napísané.

    Mladému by som sa snažil dohovoriť a prípadne aj "dohovoriť" (čítaj ako rozbiť ciferník).

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ..no, myslím si, že z udania budú mať akurát tak poniektorí rozveselenie v pracovnej dobe.... mladým hrozí presne to, čo napísali tu už viacerí...možné tehotenstvo a spackaný život, ale môže to dopadnúť i inak ... a mama ? No, teraz ju zato bude asi minimálne nemať rada sestra s priateľom.......
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 možné tehotenstvo a spackaní život???
    evuš ..čítaj poriadne...všetko
    erik555 co konkretne? mne uz staci, ze niekto sa nad takou "vestbou" o tehotenstve a naslednom spackanom zivote, zamysla. Teda toto je doba...Potom radim zenam, aby sa s muzom ani nemilovali, nerandili a budu stastne az do smrti. Zastoplovat vaginy a basta
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.