Zavrieť

Porady

Wordpress- nahrávanie obrázkov

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Nenahráva mi obrázky do Wordpressu na windows 8: Počas nahrávania sa vyskytla chyba. Skúste to prosím neskôr. Prosím vás poraďte mi v čom môže byť chyba. Vopred veľmi pekne ďakujem.
Naposledy upravil Nirvana61 : 11.10.15 at 07:52
4 komentárov     zbaliť
Consultix A z ineho OS Ti nahrava?
Nirvana61 Priatelia mi odporúčali skúsiť Linux ale neskúšala som na inom OS. Ale nemusí to byť OS nemám ani poňatia v čom môže byť chyba.Ostatné veci idú len tie obrázky sú problém. S wordpressom len začínam. Za odpoveď vám ďakujem.
Consultix Tak tazko poradit bez toho, aby to clovek videl. Nahravas podporovany format fotky? Podporovana velkost (hoci tam je to az do 64MB)...
Skus sa prihlasit z ineho pocitaca a prihlasit sa do WP odtial a skusit nahrat fotku. Ak Ti to nepojde ani tam, chyba je vo WP. Ak pojde, chyba je u Teba.
A inu fotku vies nahrat zo svojho PC?
Nirvana61 Ja si myslím, že chyba bude v nejakých nastaveniach, budem to ešte riešiť.Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Wordpress- nahrávanie obrázkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.