Zavrieť

Porady

Opustenie kúpeľov cez víkend

Dobrý deň, prosím vie mi niekto poradiť ako môžem opustiť kúpele počas víkendu ak potrebujem z rodinných dôvodov odísť domov? V čase opustenia nie sú procedúry. Je to potrebné niekomu hlásiť al.si vypýtať reverz? Za odpoveď ďakujem.
veronikasad máš A-čkový alebo B-čkový poukaz ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Pobyt ti hradí zdravotná poisťovňa a teda musíš dodržiavať liečebný režim.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Bola som v kúpeloch v máji t.r. Oficialne na pozvánke bolo oznámenie, že kúpele priepustky nepovolujú. S ošetrujúcim lekárom sa však dalo dohodnúť. Mali sme procedúry aj v sobotu, tie bolo treba nahradiť cez týždeň (za zmenu časovania na žiadosť pacienta okrem zdravotných dôvodov kúpele vyberali poplatky).

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    je jedno či má A alebo B-čkový poukaz:

    Priepustka počas víkendu pri kúpeľnej liečbe v indikačnej skupine A nie je možná. Vyplýva to zo zmluvy kúpeľov s príslušnými zdravotnými poisťovňami.

    https://www.kupeledudince.sk/liecba-...nou-poistovnou

    Priepustka počas víkendu pri kúpeľnej liečbe v indikačnej skupine B nie je možná. Vyplýva to zo zmluvy kúpeľov s príslušnými zdravotnými poisťovňami.

    https://www.kupeledudince.sk/liecba-...ena-poistencom

    ... ale skús sa porozprávať s ošetrujúcim lekárom.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad dá sa dohodnúť, bola som v máji na A-čko a raz som bola doma.
    karakul netvrdil som opak - ak je lekár / kúpele zobrať na triko, že im poisťovňa prípadne nepreplatí pobyt...
    veronikasad Samozrejme riskoval lekár aj pacient že sa počas opustenia kúpelov niečo môže stať. Pobyt povolil len v prípade, že načasované procedúry na víkend bol presunutú cez týždeň a vyčerpané. ZP kontrolujú procedúry.
    anjelik1112 Som v kupeľoch, ale nie som na PN ke, čerpám dovolenku.. Takže asi problém nebude
    veronikasad ak to neoznámiš lekárovi, bude - pozri ten druhý odkaz čo priložil karakul
    veronikasad A treba si aj odhlásiť stravu, resp. vybaviť suchú stravu na deň odchodu a príchodu (ak sa budeš vracať v nedelu večer)
    BXLmiami karakul,to si žiadny lekár oficiálne na triko nevezme,niekto to platiť musí,takže ak príde na to,budeš to ty alebo ten lekár-dosť by som sa divila,keby ti to pred svedkami a na papieri dovolil.
      zbaliť
    anjelik1112 Písala som z rodinných dôvodov. Nie každý je slobodný al. vdovec. Sú ľudia kt. majú rodinu a hlavne deti, pre kt. rodič je hlavnou osobou v ich živote a k nikomu inému nemajú tak blízko v čase napr.ich choroby. Ak netušíš, resp. nevieš pochopiť situáciu, potom nereaguj na príspevok pokiaľ nevieš pomôcť a dokonca ani podrobnosti, kt.tu nemusím vypisovať. Byť tebou a nemať žiadne povinnosti, žiť len pre seba samu neutekám z kúpeľov.
    veronikasad Je po víkende, povolili ti návštevu doma ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Všetko sa dá, pokiaľ sa chce...

    Bol som pár krát a vo viacerých kúpeľoch a vždy sa dalo ísť na priepustku.
    Záleží aj od kúpeľov.
    Niektoré sú vyslovene nemocničného typu (Vysoké Tatry) a tam je to (zvyčajne) na primárovi oddelenia.

    Ten druhý typ kúpeľov, nazvem hotelový typ (Brusno) je úplne voľný. Osoba absolvuje procedúry a veget...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anjelik1112 Ide o Bardejovské kúpele
    buchač Nebol som, neviem.

    Ale šak čo vypisuješ tu ???
    Zbehni zajtra za niekym a spýtaj sa.
    Alebo si netrúfaš ???
    Xanti Chodievam tam roky, dosť ludí chodievalo preč na víkendy. Či si pýtali povolenie , neviem neskúmala som ... mne sa odtial ani po skončení pobytu nechcelo, kde to ešte utekať počas neho
      zbaliť

    Opustenie kúpeľov cez víkend

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.