Zavrieť

Porady

Ako prihlásiť dohodára, ak začiatok dohody je od 2.10. skutočný výkon od 5.10. do 16.10. ale dohoda trvá.

Ide mi o to, že či ho prihlásiť od 5.10.2015 do toho 16.10. alebo až do 18.10. t.j. sobotu a nedeľu.
3 komentárov     zbaliť
avalik do kedy trva dohoda? z akeho dovodu ho chces a kam prihlasovat do 18.10.? pracoval kazdy kalendarny den 5-16.10?
IvetaH dohoda trvá do 31.3.2016. Pracoval každý deň od 5.-16.10. Prihlasovať ho chcem do ZP. Do 18.10. preto som niekde čítala, že dohodár ak robí každý deň v týždni, tak sa prihlasuje aj na sobotu a nedeľu. Lenže neviem to nájsť a odvtedy mi to vrta v hlave.
Mila123 Prepáč, ale nie si nová, v tom prípade otázka i zadanie má byť jasné......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    IvetaH Ja viem že mal byť prihlásený, ale neviem či sa prihlasuje len na pracovné dni alebo aj na k tomu prislúchajúcu sobotu a nedeľu.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    tu si to mala vysvetlene http://www.porada.sk/t265244-ako-je-...ml#post2714118

    a na stránke UDZS máš Metodické usmernenie č. 3/7/2009
    Spôsob oznámenia platiteľa poistného o vzniku, zmene a zániku platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie voči zdravotnej poisťovni

    Ako prihlásiť dohodára, ak začiatok dohody je od 2.10. skutočný výkon od 5.10. do 16.10. ale dohoda trvá.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.