Zavrieť

Porady

Vyberanie znamienka

Chcem sa opýtať idem si dať vybrať respektíve chcem si dať vybrať znamienko z tváre nachádza sa vedľa nosa. ako dlho sa bude cca hojit a či mi ostane jazva? ako myslím že už máme dosť modernú techniku takže by nemala ale ak máte niekto nejakú skúsenosť prosím napíšte ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Záleží aj od veľkosti znamienka-vačšie znamienko-trošku viditeľnejšia môže byť jazvička a tiež záleží dľžka hojenia od toho či nenastanú komplikácie-napr.zápal v okolí ranky-čo sa samozrejme nemusí stať-sestra bola odstranovať pomerne veľke znamienko až viac ako 1 cm a veru nie je to na pohľad viditeľné dľžka hojenia bola asi 3 týždne

    Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

    Lenka298
    Ja som si tiež bola odstraňovať znamienko z tváre a ostala mi malinká jazva, ktorú vôbec nie je vidno.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vedla nosa to vidiet nebude, splynie to s tou ciarou nosa .... a hojenie je dost individualne, ale na tvari sa hoja rany na pocudovanie velmi dobre a rychlo.
    Max 2 tyzdne tipujem do odpadnutia poslednej chrasticky.
    Naposledy upravil ivka70 : 28.10.15 at 13:45

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Čítať pozorne a brať zreteľ na nadsádzku...ale aká otázka, taká odpoveď...

    Čiže...mne brali znamienko ako malému chlapcovi zo zadnej časti tela.
    Vtedy ešte nebola taká technika na úrovni, takže zostali aj viditeľné následky na inkriminovanej časti tela.

    Proste jednoducho a jasne povedané, odvtedy mám zadok rozdelený na dve časti a už to veru nezrastie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.