Zavrieť

Porady

Čo robiť ako som naletela CERD-u?

Dobrý deň. Potrebujem poradiť. Nedávno som si objednala na stránke CERD výpis o bezdlžnosti a rovno som zaplatila. Výpis mi prišiel ale všimla som si, že som nezadala číslo OP. Preto som si myslela, že je stránka dôveryhodná. Tak som si službu objednala znova a rovnako som hneď aj zaplatila. Doteraz mi ale na stránke ukazuje, že je platba neuhradená pritom sú všetky symboly správne. Na maily mi nikto neodpovedá a obávam sa úrokov, ktoré spomínajú na faktúre. Na internete som sa dozvedela, že CERD je podvod, ale čo s tými úrokmi? Mám sa obávať nejakého vymáhania? Pretože po 30tich dňoch ide vraj neuhradená faktúra inkasnej agentúre. Čo s tým teda?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Keď som si od nich objednal službu ja, trvalo to 3 mesiace, že mi prišiel výpis... v tom čase som im poslal dobrých 10 mailov, že som zaplatil a oni nič... ale to nemôžeš považovať za dôveryhodné, to si rovno daj dlžnik.sk a svoje meno..

    Čo robiť ako som naletela CERD-u?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.