Zavrieť

Porady

Poslana faktura doporucene

Zdravim poradaci.

Potrsbujem poradit. Ked poslem fakturu s prijmovym dokladom (nechcem peniaze) a zaroven vydajny list (ako moja platba) v sume ako je faktura a dotycna osoba podpise obalku a pride mi to potvrdenie (ako to robia urady) je faktura aj prijmovy platne podpisane alebo nie?
Priklad zaslem fakturu s prijmovym na 200€ a kedze 200€ idem tej osobe vydam aj vydajkovy v tejto hodnote . je to platne podpisanie danych dokumentov?

Dakujem za odpoved.
Naposledy upravil W4R0 : 30.10.15 at 21:34
3 komentárov     zbaliť
avalik Fakturu za co? Tovar? Sluzba?
W4R0 Faktura za sluzbu montaz nabytku k tomu je ten prijmovy a vydajny odomna ze som jej doplatil podlznost za najom
veronikasad fa za montáž posielaš ako živnostník ? Služba bola objednaná a vykonaná ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Realne k odovzdaniu penazi nedoslo. Takze ziaden prijem ani vydaj z pokladni vas oboch nenastal. Existuje len tvoj zavazok na uhradu najomneho, teda pohladavka prenajimatela a zaroven tvoja pohladavka za sluzbu - zavazok prenajimatela.

    Vyrovnat sa to da zapocitanim pohladavok - najdes na googli
    napr. http://www.onlinezmluvy.sk/o_zmluvac...ani_pohladavok

    Poslana faktura doporucene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.