Zavrieť

Porady

nefunguje wi fi - ako sa to zapaja?

ahojte, mam novy notebook lenovo, windows 8,1. Router mam cez t-mobile, ale nefunguje mi wi fi, neviete mi niekto poradit ako sa to zapaja?
Naposledy upravil Mária27 : 10.11.15 at 16:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Precitaj si navod. To je na dlhsie vysvetlovanie a najjednoduchsie je precitat si instrukcie co mas v navode. Pokial nieje spustene wifi na routri treba sa nan pripojit LAN kablom (IP adresu najdes v navode a tam zapnut wi-fi a nastavit heslo a ostatne parametre podla navodu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dodaný návod - časť o bezdrôtovom pripojení - niekedy písané aj ako Wireless. Tam je návod, ako sa to nastavuje.
    Aký router? Pokiaľ sa dokážeš pripojiť na NB a router cez kábel, malo by to fungovať (ak má DHCP aktívne).
    Na NB je potrebné aj WiFi adaptér zapnúť, nakonfigurovať.
    Naposledy upravil Mária27 : 10.11.15 at 20:47
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Hedviq ahoj, dakujem za odpoved, ale mne ten novy notebook nevyhlada siet, na tom starom ano, ale na novom mi to, zial, nefunguje. vobec mi na boku nepise, ze wifi siete...
    misoft Nuž - tak NB nemá A) zapnutý WiFi adaptér - pohľad do návodu a nájsť ako sa aktivuje - má na to niekedy kombináciu kláves, prípadne je niekde vypínač
    B) nie je nainštalovaný ovládač (o čom pochybujem, keďže je to nový NB).

    Napíš PRESNÝ typ (typové označenie) NB Lenovo.
    Hedviq ahoj, je to tento:
    Ntb Lenovo IdeaPad G50-30 Celeron N2840, 4GB, 500GB, 15.6", DVD±R/RW, Intel HD
    Hedviq no a pise mi, ze intel dual band wireless - ac 3160 je blokovany, snazila som sa ho aktualizovat, chvilu to slo, po vypnuti a znovuzapnuti mi wifi znovu nevyhladava a neda sa uz ani aktualizovat
    misoft Ajajaj....... problematické Lenovo!
    Skús preštudovať toto: http://translate.google.com/translat...nts%2Fht072689
      zbaliť

    Hedviq je offline (nepripojený) Hedviq

    Hedviq
    novy pocitac mi nevyhlada siete a ja neviem, ako to nastavit
    Naposledy upravil Hedviq : 12.11.15 at 09:12

    nefunguje wi fi - ako sa to zapaja?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.