Zavrieť

Porady

Rok mám nový PC s Windows 8.1, v ňom Internet Explorer. Všetko fungovalo dobre...

Všetko fungovalo dobre, ale asi mesiac sa mi stále stáva, že keď chcem použiť IE, tak : ide spustiť, ukáže sa "modrý" na obrazovke a hneď sa stratí. Jeho ikona dole zostáva a dá sa z nej znova spúšťať; vždy však iba na krátky čas ( takmer bliknutie ). To isté sa mi deje pri ikone Nastavenie prehliadača. Internet používam teraz cez Google Chrome, ale bol som navyknutý na IE a chcel by som ho prednostne používať aj naďalej. Ako odstrániť popísaný nedostatok ? Nejakým novým nastavením IE, jeho preinštalovaním alebo iným postupom ? Prosím o radu - vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin28sk je offline (nepripojený) Martin28sk

    Martin28sk
    skus nasledovny postup:
    1, stlac ctrl+shift+esc
    2, v spravcovi uloh klikni pravym tlacitkom mysi na Internet explorer - zvol Prejist na proces
    3, v karte procesy, kam Ta automaticky presmerovalo po zvoleni, ponechaj zvoleny prislusny proces a dole daj - Ukoncit proces. Moznoze sa zobrazi upozornenie, potvrd to.
    4, Skus spustit internet explorer v nudzovom rezime, bez doplnkov (vyhladaj vo vyhlaavani (internet explorer bez doplnkov - no addons). ak sa spusti, skus pohladat nainstalovane doplnky a vyhladat ten, ktory chybu sposobuje (chce to trochu casu na skusanie..).

    Ak to nepomoze, bude treba internet explorer odinstalovat a nainstalovat, postupom posluzi google.

    Rok mám nový PC s Windows 8.1, v ňom Internet Explorer. Všetko fungovalo dobre...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.