Zavrieť

Porady

Dobry den...prosim o radu.. Mam rozpracovane video vo Windows Media Makery

doplnam, ze som zostrihala a doplnila efektami takmer 50 minut. Pred zaverecnymi poslednymi minutami mi prestalo video prehravat..policka s filmom su nezmenene s efektami aj so vsetkym, ale okno kde prehrava cele video mi zostalo cierne a nejde ziadnym sposobom aktivovat play...
Neviem mi prosim niekto poradit??? Trapila som sa s tym 3 dni a pred finale... Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nikita3112 Pozri príspevok
    doplnam, ze som zostrihala a doplnila efektami takmer 50 minut. Pred zaverecnymi poslednymi minutami mi prestalo video prehravat..policka s filmom su nezmenene s efektami aj so vsetkym, ale okno kde prehrava cele video mi zostalo cierne a nejde ziadnym sposobom aktivovat play...
    Neviem mi prosim niekto poradit??? Trapila som sa s tym 3 dni a pred finale... Dakujem...
    Ulož si projekt, reštartuj PC a otvor projekt. Dúfam, že zdrojové videosúbory si nevymazala...
    Chobot Pozri príspevok
    Ulož si projekt, reštartuj PC a otvor projekt. Dúfam, že zdrojové videosúbory si nevymazala...
    vsetko som urobila a nastastie zabralo to este mam jednu otazocku...potrebujem radu s nastavenim zvuku-videonahravku ozvucujem hudbou, no su pasaze, kde chcem dat do pozadia hudbu aby bolo pocut hlasy, ked to urobim okamzite a prehram tak to funguje ale akonahle si dam prehrat video od zaciatku uz to nejde...vie mi niekto poradit ako to ulozit, aby som mala zvuk v urcitych pasazach pol na pol??? dakujem

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nikita3112 Pozri príspevok
    vsetko som urobila a nastastie zabralo to este mam jednu otazocku...potrebujem radu s nastavenim zvuku-videonahravku ozvucujem hudbou, no su pasaze, kde chcem dat do pozadia hudbu aby bolo pocut hlasy, ked to urobim okamzite a prehram tak to funguje ale akonahle si dam prehrat video od zaciatku uz to nejde...vie mi niekto poradit ako to ulozit, aby som mala zvuk v urcitych pasazach pol na pol??? dakujem
    Nepoznám úplne funkcie WMM, ale ak ti to nechce stíšiť, tak si v nejakom Wave editore rozdeľ skladbu, ktorú vkladáš, a vkladaj potom jednotlivé pasáže. Potom daj stíšiť celé tie pasáže buď už v tom Wave editore, alebo priamo vo WMM. Teda jedna skladba, rozdelená na 3 časti, bude vložená ako 3 samostatné skladby, z ktorých 2. bude stíšená.
    dakujem velmi pekne..skusim
    este pripomeniem, ze video som si pred vlozenim do windows media maker konvertovala do AVI
    video som dokoncila, samozrejme ten zvuk sa mi nepodarilo nastavit ako som chcela, ale chcela som videt vysledok ako to bude vyzerat, kde to napalim na DVD..
    vypalila som DVD, vsetko islo uplne super z coho som bola uplne nadsena, ale tesne snad nejakych 10 minut pred koncom, mi zacal vypadavat obraz a zostavala cierna obrazovka, potom naskocil a zasa zcernel, zobrazovali sa len fotgragie ktore som povkladala do jednotlivych usekov...v com je problem?????
    este taku malu prosbicku..s tymto programom som velmi nespokojna, pretoze mi neustale ukoncoval a restaroval sa nanovo a ked som rozpracovane video hned neulozila, tak mi po restartovani vsetko co som urobila zmizlo
    mozes mi prosim poradit nejaky dobry program na upravu videi a fotografii??
    Naposledy upravil Nikita3112 : 22.08.10 at 22:22 Dôvod: doplnenie

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús zmeniť umiestnenie dočastných súborov pre tento program na iný disk ako na predvolené C-ečko.Možno problém s reštarom programu už nebude.

    Dobry den...prosim o radu.. Mam rozpracovane video vo Windows Media Makery

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.