Zavrieť

Porady

Chrápanie u ženy

Od nedávna mám problém s miernym chrápaním. Zaspím takmer okamžite a po pár minutach začnem chrápať. Je to dosť nepríjemné aj pre môjho partnera. Poradte čo s tým? Je na to nejaký prípravok? Potrebujem to poriešiť čo najskôr . Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
buchač Buď rada, že neškrípeš v spánku zubami...
To by bol iný level.
Ja som mal možnosť počuť henten zvuk na vojenčine...niečo strašné...
Manželka ma nie raz zobudila.
jslancik moja žena škrípe zubami zo spánku ja síce spím a nič nepočujem, ale susedia vraveli (dúfam, že to tu nenájde, lebo mi pôjdete na pohreb )
kopretinka susedia spia s vami v jednej izbe?? hádam to nie je počuť cez stenu?
Peggynka Treba mať oddelené spálne Jeden v BA a druhý v NR
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Chrápanie je nielen nepríjemné,ale je to zdravotný problém,ktorý vela ľudí podceňuje- treba vyhľadať lekára
    http://liek.beautywoman.sk/clanok/1914

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nieco sa riesit da, v prvom rade je ale potrebne zistit dovod chrapania.
    Potom mozes zacat riesit odstranovanie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    henrieta12 mám ísť za obvodnou doktorkou?
    arizona Nemas nadvahu? Lebo aj nadvaha ma velky vplyv na chrapanie
    ivka70 Mozes to skusit cez lekarku, urcite ta posle na ORL - ale nemusia zistit nic, dalsia moznost su spankove studia, kde ti meraju x parametrov pocas spanku, ktore tiez vedia vela povedat.
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Drviva vacsina pripadov chrapania je kvoli nadvahe.

    A co sa s tym da robit? Spytaj sa uja Bukovskeho. A okrem schudnutia pomaha spat na boku, nie na chrbte. U mna 100% funguje.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka môj starý nespí na chrbte a aj tak chrápe....aj keď spí na bruchu
    jslancik tak Bukovského na neho
    kopretinka on nie je tučný
    jslancik ani ja som nebol tučný, keď som chrápaval skúsil by mi to niekto povedať, tak by som ho pripučil svojími 130 kg (ale nie, srandu si robím, iba 120 som mal )
      zbaliť
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Zasa otazka? potom sa budes pytat, preco ti niekto dal minusku?
    lujza.j Ja sa nebudem cudovat...v poho
    jslancik jj, tiež som chcel napísať, že veľká únava má na to vplyv. ale jedine vtedy, keď je nadváha. Schudnúť a otočiť sa na bok to vyrieši aj cez veľkú únavu
    lujza.j Moj chlap nema nadvahu....ked je silno unavko....chrape.....ale ja aj tak spim so stuplami...ja som raz zaspala na kozmetike....zobudila som sa na vlastne chrapanie
    jslancik hanbááááááááááááááááááá
    lujza.j Ani nehovor....vzdy ked ine zeny chrapali....tak ja som si ....ze pre boha dufam,ze ja nyjé
      zbaliť

    Ovena1 je offline (nepripojený) Ovena1

    Ovena1
    Skús bylinné kvapky Adenol - môjmu mužovi to pomohlo. Potrie sa pod nosom a je pochrápaní. Poradili mu to v nemocnici, keď pre chrápanie nemohli spať spoluležiaci. ....Ak Ti nebude vadiť špecifická aróma.
    jslancik podľa mňa by pomohla aj dobrá hruškovica pod nos potrieť. na 100% by prestal chrápať
    lujza.j http://www.docsimon.sk/tovar/adenol-...chrapaniu-10ml
    ....vyrobim doma...chlapovi

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Otazkou je,kde to chrapanie vznika. Myslim, v ktorej casti nosohltanu. Podla toho sa voli riesenie. POvedz manzelovi, nech si ta odsleduje, ze ako a v akej polohe a kedy chrapes, ci nosom, ci v hrdle
    Mozzes mat napr polypy v nose, ale aj ochabnute svalstvo v hltane.

    AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

    AdrianaA
    my ženy , keď chrápeme, tak nám to je nepríjmené a hneďto riešime, aby sme náhodou niekoho nerušili. Chlap by to asi neriešil.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.