Zavrieť

Porady

kupil som auto a neviem co mam robit

cavte kupil som auto bez kupno predajnej zmluvy a majitel od ktorého som ho kupil nechce urobit odchlasku ... bol som aj na policii a oni mi povedali ze stim nevedia nic urobit ked mi viete daako poradit tak vo pred dakujem
6 komentárov     zbaliť
vlado 33 Máš v hlave asi nasxxté?
buchač No schválne daj, že čo to je za zázračné auto, že si po ňom skočil jak cigán po údenom...
lujza.j isto nejaké das auto....bmw...alebo iný ako by Borat povedal "kundolap"
AdrianaA predaj ho rýchlo rovnakým spôsobom ďalej.
marian lestach ako vidim na tejtostrane su iba dokonaliludia ktory neurobili ziadni preslap v zivote dvoveroval som ludom a to sa mivypomstilo l aj tak daujem a daktore radi ...
AdrianaA nie sme dokonalí. Napraviť takúto chybu sa dá len vtedy, ak bude vôľa predávajúceho. Dohodni sa s ním, že ho odvezieš na úrad, počkáš s ním na úrade a pomôžeš s odhlásením a zavezieš domov. Dohodni si konkrény deň a hodinu. Ak má hlboko do vrecka, tak mu ponúkni napr. 20 eur za stratený čas. Skrátka, nech sa to čo najrýchlejšie prepíše.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš, čo si chcel. Ak sa niečo hodnotnejšie kupuje, čo podlieha evidencii - jedine s písomným potvrdením.
    Jedna výhoda pre teba... urobíš priestupok a pokuty budú chodiť na jeho meno..... a keď ešte ani PZP neodhlásil, tak i na tom si ušetril..... nebudeš platiť, nedoplatky pôjdu k nemu - neskôr možno i exekútor.....

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    zo dvakrát sa prežeň okolo radaru aspoň o 50 km vyššou rýchlosťou a podľa možnosti rob tak aby ťa nechytili však objektívna zodpovednosť majiteľa. a ešte kde je techničák.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Máš len jednu možnosť (teda podľa mňa).

    Je potrebné spísať "Žalobu za neoprávnené obohatenie" a podať na príslušný súd, kde si budeš v občiansko-právnom konaní vymáhať svoje náležitosti.
    Môžeš, no nemusíš mu poslať predžalobnú výzvu.
    Ak nevieš niečo také spísať (o tom som presvedčený ), tak si nájmi právnika, ktorý toto všetko za Teba vybaví za príslušný poplatok...ALE šak Ty máš peňazí na rozdávanie habadej...
    Môžeš využiť aj služby mediátora.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Pfúúúúúú...
    Nevhodné ???
    To čo za debil sa realizoval ?
    Janiela žeby zadávateľ ????
    buchač Janiela (Dnes 20:08) žeby zadávateľ ????
    =====================

    Hm...což o to...Zadávateľ je predsa jasný, o tom niet vo všetkej úprimnosti a pri všetkej úcte žiadnej pochybností...
    Ak niekto iný (že starý poraďák), tak tam pochybujem o zdravom rozume.
    ....úprimne a bez úcty !
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j takéto stvorenia majú VP
    dmc keby len VP...ale aj volebné právo.
    lujza.j to je tiež na figu..ale zase nie až tak nebezpečné..aj ked inak
      zbaliť

    kupil som auto a neviem co mam robit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.