Zavrieť

Porady

sluchadlá s mikrofónom

čaute všeci, keď zapojím do pc sluchadlá s mikrofonom, sluchadlá funguju, no mikrofon nie.. neviete, kde by mohla byť chyba.. treba je iba niečo zle nastavené?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš stolný PC? Tieto majú osobitne (väčšinou) dvojicu konektorov (mic/headphone)

    Potom zbytočne pcháš kolík do zvukového výstupu, keď tento nemá zvukový vstup (je samostatne).
    Ak máš NB - môže mať kombinovaný konektor - zlúčený slúchadlá+mic. - ten však musí byť 4-kontaktný a do neho potom musí byť tento jack kolík:
    .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    klerak mám stolný.. vzadu mam tieto 3 diery.. a na boku mám dve diery.. ružovů a zelenkavů.. na sluchadloch mám 2 kolíky - zeleny a ružovy...
    pichol som zo sluchadel iba ten mikrofonový do bočného portu.. a zvuk som chcel počuť z reprákov, ktoré mam pichlé do zadného portu..
    ako teda možem prosím na stolnem rozjet mikrofón? treba kůpiť samostatný mikrofon a potom to pojde? nebo ako sa skor komunikovalo cez skype, keď neboli NB?
    misoft Ružová do ružovej, zelená do zelenej! Pokiaľ sú zadné i bočné pripojené k zvukovke, je jedno kde to vopcháš. Farby však treba dodržať.
    Pokiaľ ti to v Skype nejde, musíš v ňom vybrať zvukové zariadenie, pretože Skype tiež potrebuje určiť: Nástroje - Možnosti - Nastavenie zvuku - Microfón a tam si vyberieš svoju zvukovku.
    klerak to som spravil.. zelený reprák do zeleného, ružový mikrofon do ružoveho .. na skype sem tiež hocičo ponastavoval a nič
      zbaliť

    sluchadlá s mikrofónom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.