Zavrieť

Porady

Pozná niekto liečiteľa Tomáša z Nededu?

Dobrý deň. Potrebovala by som kontakt na ľudového liečiteľa Tomáša z obci Neded. Prosím Vás ak viete niečo ozvite sa mi. Ďakujem
Naposledy upravil Sindussh : 29.11.15 at 21:56
6 komentárov     zbaliť
buchač Ako si upravila zadanie ?

Myslím si, že nijako....len robíš reklamu.
Jarka 1 Pridala komentár pod môj príspevok. Myslím, že nie je zbehlá na porade.
Sindussh Krásne že aj tu sú takýto inteligentní ľudia... poznáte toho liečiteľa, nie! Tak potom tu nevypisujte zbytočné komentáre ďakujem
Sindussh Jarka ano som tu nová, ale asi ani nebudem zaregistrovaná dlho. Ešteraz Vám ďakujem za info
korela Sindussch, keď sa tu raz zaregistruješ, nemáš šancu sa odhlásiť, si večný člen. Pri prihlasovaní to nie je uvedené.
bodliak Poznám Tomáša Bezdedu. Móže byť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    no však si zavolaj do obce ... obchod, fara, úrad, krčma ... iste o ňom vedie, ak je liečiteľ
    Sindussh Ďakujem za nápady, ale už som skúsila všetko. Nikto naňho nevie kontakt, iba že kde býva, ale ked som tam bola nikto mi dvere neotvoril...preto som sem písala

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    zavolaj na obecný úrad, tam najlepšie poznajú svojich ľudí, ale neodporúčam žiadneho liečiteľa, mám zlé skúsenosti
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Ja by som to tak jednoznačne nedokázala povedať. Každý máme svoju cestu. Mne síce liečitelia neublížili, ale kým som našla tie pravé "ruky" , trvalo veľmi dlho, ale nevzdávala som sa nádeje a verila, že ich raz nájdem. Hľadala som, pretože som vedela, že lekári mi nepomôžu.
    Toľko budeš búchať na dvere, až sa raz otvoria...
    buchač korela (Dnes 16:15) Ja by som to tak jednoznačne nedokázala povedať. Každý máme svoju cestu. Mne síce liečitelia neublížili, ale kým som našla tie pravé "ruky" , trvalo veľmi dlho, ale nevzdávala som sa nádeje a verila, že ich raz nájdem. Hľadala som, pretože som vedela, že lekári mi nepomôžu.
    Toľko budeš búchať na dvere, až sa raz otvoria...
    ======================
    Hm...hľadáš, hľadáš...skúšaš jedného,skúšaš druhého...

    ...a zrazu hop !...a si na vozíku ! ...(nadnesene povedané)...a už ani lekári nepomôžu.
    korela Neviem vôbec, k čomu si sa chcel vyjadriť, ale bola som zbavená utrpenia. Nebudem tu uvádzať, koľko rokov to trvalo a ako som k tomu prišla. Ale vďačím prozreteľnosti dnes aj za samotnú cestu toho úseku života a aj zbavenie sa utrpenia. Bez liekov.
    Žiť tu nebudeme večne nikto v dohľadnej dobe.
    Ak to bol pokus o čierny humor, nepobavil.
    buchač korela (Dnes 18:27) Neviem vôbec, k čomu si sa chcel vyjadriť...Ak to bol pokus o čierny humor, nepobavil.
    ==============================
    Ty si mňa kedy videla,že by som si prdel zo zdravia robil ?
    No,občas aj hej...ALE to je iný level.

    NIEVIEŠ, čo som chcel ?
    Ide predsa o to, že sú liečitelia a LIEČITELIA.
    Jeden druh Ťa odrbe o peniaze a dodrbe zdravie.
    Ten druhý vylieči aj zadarmo....

    Pochopila ???
    ---------------------------------------------

    Ale ako vždy vravievam...nech si každý robí so svojim zdravím, čo len chce.....mne je jedno (aj keď, povedzme, že nie).
      zbaliť

    Pozná niekto liečiteľa Tomáša z Nededu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.