Zavrieť

Porady

3 komentárov     zbaliť
lujza.j Ake zranenie...ma...vieme....
Monique76 Len odreniny a vykĺbené rameno ktoré si sama napravila, nebola hospitalizovaná len ošetrená
lujza.j Niekto jej poradil....aby bola pn...."na darceky"...by sa siklo....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Na pnke nech si je kolko chce....nakoniec rozhodne znalec.....moze aj takto 7dni pn suvis s koliziou....ostatok psychicka trauma...a tym padom čau....

    Ja by som podala oznamenie a aj isla na dopr.odd.ktore nehodu dokumentuje.....
    Monique76 Oznámila som to na polícii no povedali aby som vyčkala či sa znova neozve....ja som nevolala.....moja poisťovňa uhradila komplet škodu na motorke a tak isto aj PN

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Dĺžka PN pri posudzovaní kvalifikácie skutku nieje až tak smerodajná. Pri vypracovaní znaleckého posudku sa znalec vyjadruje k dobe obmedzenia na bežnom spôsobe života . Ta zväčša býva kratšia ako doba PN (alebo stretol som sa aj tým - že bol aj dlhšia). Znalec si vyžiada všetky zdravotné záznamy (aj doterajšie zranenia ktoré nemajú súvis z nehodou) a komplexne zhodnotí priamu súvislosť zranenia - liečenia -dobu PN a dobu obmedzenia na bežnom spôsobe života. Podľa toho sa potom určí kvalifikácia spáchaného skutku (ublíženia na zdraví.

    To že ti na Polícii povedali aby si počkala -bolo klasické "odpinkanie". Podla správnosti mali spraviť dodatok k tvojej výpovedi s uvedením tebou uvádzaných skutočností.
    misoft A mala by im pripomenúť, že to už začína napĺňať podstatu vydierania - čo je trestné....
    lujza.j No ved nato by som podala samostatne TO...a aj doplnila o tuto skutocnost....setrenie DN....u dopravakov....asi najlepsie pisomne....k danemu cislo udalosti....a TO ked aj...moze na prokuraturu...v mieste kde sa to stalo.....vzdy sa najde niekto kto sa z toho "pri okienku"vykeca-vyhovori....

    Žiadala odo mňa 1 000,- € inak bude na PN čo najdlhšie, trestné oznámenie som na polícii nepodla, mala som ho podať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.